Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL
Profesionální kulma na vlasy s inovativní technologií ArganKera KK1150 Golden Care od značky Concept pro hladké, lesklé, pružné a zdravé vlasy.Důvody, proč se rozhodnout právě pro žehličku na vlasy KK1150 ArganKera? Arganový olej obsažený v keramických deskách spolu s keratinem dokáží s vašimi vlasy přímo zázraky. Nejen, že si vytvoříte nádherný účes, ale zároveň o svoje vlasy pečujete a dodáváte jim výživu a lesk. Co je argánový olej? Jeden z nejvzácnějších rostlinných olejů světa " pochází z Maroka (Marocký olej, Tekuté zlato) " odborný termín: Hydrogenový olej z argánie trnité. Jak to vše funguje: Desky žehličky ArganKera jsou napouštěny arganovým olejem a keratinem pomocí chemické infuze. Keramika je porézní materiál, který umožňuje těmto dvěma složkám uloženým v mikroskopických komorách se při nahřátí desek opět uvolnit a přenést na vlasy. Tak pronikají hluboko do vlasů, posilují je a zároveň uzavírají jejich vnější vrstvu, takže jim dodají maximální lesk a hladkost. Technické parametry:    desky s keramickým povrchem napuštěné argonovým olejem a keratinem    rychlé nahřátí    elektronická regulace teploty 120 - 200 °C s LED displejem    průměr: 33 mm    2 tlačítka pro přesné digitální nastavení teploty    funkce automatického vypnutí Auto Shut Off po 30ti minutách    ergonomický tvar    délka přívodního kabelu: 180 cm, otočný o 360°    barva: metalická zlatá    příkon: 55 W
0,0 0
899
4Home Krása a zdraví Péče o tělo Kulmy, stylery Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL

Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL

Concept KK1150 Kulma na vlasy XXL

Dostupnost: Vyprodáno

PopisProfesionální kulma na vlasy s inovativní technologií ArganKera KK1150 Golden Care od značky Concept pro hladké, lesklé, pružné a zdravé vlasy.
 
Důvody, proč se rozhodnout právě pro žehličku na vlasy KK1150 ArganKera?
 
Arganový olej obsažený v keramických deskách spolu s keratinem dokáží s vašimi vlasy přímo zázraky. Nejen, že si vytvoříte nádherný účes, ale zároveň o svoje vlasy pečujete a dodáváte jim výživu a lesk.
 
Co je argánový olej?
 
Jeden z nejvzácnějších rostlinných olejů světa " pochází z Maroka (Marocký olej, Tekuté zlato) " odborný termín: Hydrogenový olej z argánie trnité.
 
Jak to vše funguje: Desky žehličky ArganKera jsou napouštěny arganovým olejem a keratinem pomocí chemické infuze. Keramika je porézní materiál, který umožňuje těmto dvěma složkám uloženým v mikroskopických komorách se při nahřátí desek opět uvolnit a přenést na vlasy. Tak pronikají hluboko do vlasů, posilují je a zároveň uzavírají jejich vnější vrstvu, takže jim dodají maximální lesk a hladkost.
 
 
Technické parametry:
 
  •    desky s keramickým povrchem napuštěné argonovým olejem a keratinem
  •    rychlé nahřátí
  •    elektronická regulace teploty 120 - 200 °C s LED displejem
  •    průměr: 33 mm
  •    2 tlačítka pro přesné digitální nastavení teploty
  •    funkce automatického vypnutí Auto Shut Off po 30ti minutách
  •    ergonomický tvar
  •    délka přívodního kabelu: 180 cm, otočný o 360°
  •    barva: metalická zlatá
  •    příkon: 55 W

Barva: zlatá
 352931
Sdílet
concept

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít