Compactor Dóza s víčkem na vatové tampóny a tyčinky Compactor Dóza s víčkem na vatové tampóny a tyčinky
Kosmetické vatové tampóny a tyčinky, základní potřeby zejména při odličování, je dobré mít vždy po ruce. Tato praktická dóza Compactor vám to umožní. Dóza se skládá ze dvou částí. Vnitřní část je tvořena kulatou “ohrádkou”, která je ideální právě na vatové tyčinky. Kolem tyčinek je pak dostatek místa na vatové tampóny případně další odličovací pomůcky. Dóza je uzavíratelná víčkem. Nádobka je vyrobena z lehkého a odolného plastu v čistém designu. Dóza s víčkem na vatové tampónky a tyčinky Compactor vám pomůže udržet pořádek v koupelně a na toaletním stolku. Díky ní budete mít vše skvěle při ruce.
4,5 14
149

Compactor Dóza s víčkem na vatové tampóny a tyčinky

Compactor Dóza s víčkem na vatové tampóny a tyčinky Compactor Dóza s víčkem na vatové tampóny a tyčinky Compactor Dóza s víčkem na vatové tampóny a tyčinky
Tento týden zakoupilo 5 zákazníků

Compactor Dóza s víčkem na vatové tampóny a tyčinky

14 hodnocení
149 Kč  včetně DPH
Dostupnost: Skladem 20 ks a více
U vás: pondělí 09. 08. 2021  
Nákupem získáte 3 Pohoďáčky

PopisKosmetické vatové tampóny a tyčinky, základní potřeby zejména při odličování, je dobré mít vždy po ruce. Tato praktická dóza Compactor vám to umožní. 
 
Dóza se skládá ze dvou částí. Vnitřní část je tvořena kulatou “ohrádkou”, která je ideální právě na vatové tyčinky. Kolem tyčinek je pak dostatek místa na vatové tampóny případně další odličovací pomůcky. Dóza je uzavíratelná víčkem. Nádobka je vyrobena z lehkého a odolného plastu v čistém designu. Dóza s víčkem na vatové tampónky a tyčinky Compactor vám pomůže udržet pořádek v koupelně a na toaletním stolku. Díky ní budete mít vše skvěle při ruce.

Parametry a specifikace

Barva: transparentní
Materiál: plast
Průměr: 9,7 cm
Výška: 12 cm

Katalogové číslo:

 118608
Sdílet
compactor

Hodnocení

4,5 (14 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje
4