Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Bref 6x Effect Power Gel vodní kámen 750 ml Bref 6x Effect Power Gel vodní kámen 750 ml
Bref Power Gel Proti vodnímu kameni vám nabízí 6 funkcí pro maximálně účinnou a kompletní péči o Vaše WC - dokonalé odstranění rzi, skvrn, vodního kamene a nečistot, desinfekci, svěžest a maximální čistotu i pod vodní hladinou.Tento gel je mnohem hustší než běžné Wc čističe a díky tomu přilne i ke svislému povrchu WC mísy. Výsledkem je dokonale čistá a svěží toaleta.Varování:V případě zasažení záchodového prkénka jej ihned opláchněte. Nepoužívejte na jiné povrchy než WC mísu. Produkt otevírejte opatrně. Zamezte rozlití produktu. Láhev po každém použití a před vyhozením pečlivě uzavřete. Láhev vyhazujte do odpadu zcela vyprázdněnou a vymytou. Nespotřebovaný produkt odevzdejte v místě sběru nebezpečného odpadu. Obal znovu nepoužívejte.První pomoc: Zasažené oči okamžitě vypláchněte vodou a potřísněnou pokožku omyjte vodou. Po požití vypláchněte ústa, nevyvolávejte zvracení, vypijte 1-2 sklenice vody. Vyhledejte lékaře.R34 Způsobuje poleptání. R37 Dráždí dýchací orgány. S1/2 Uchovávejte uzamčené a mimo dosah dětí. S23 Nevdechujte plyny. S26 Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. S28 Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. S36/37/39 Používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle nebo obličejový štít. S45 V případě nehody nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li možno, ukažte toto označení). S51 Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Obsahuje kyselinu chlorovodíkovou.C ŽíravýSložení:<5% neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látkyparfém, dezinfekční prostředkyúčinná látka: kyselina chlorovodíková (11,6g na 100g produktu)
4,5 26
54
4Home Úklid Úklidové a čisticí prostředky Čističe odpadu a WC Bref 6x Effect Power Gel vodní kámen 750 ml

Bref 6x Effect Power Gel vodní kámen 750 ml

Bref 6x Effect Power Gel vodní kámen 750 ml

Dostupnost: Vyprodáno

PopisBref Power Gel Proti vodnímu kameni vám nabízí 6 funkcí pro maximálně účinnou a kompletní péči o Vaše WC - dokonalé odstranění rzi, skvrn, vodního kamene a nečistot, desinfekci, svěžest a maximální čistotu i pod vodní hladinou.Tento gel je mnohem hustší než běžné Wc čističe a díky tomu přilne i ke svislému povrchu WC mísy. Výsledkem je dokonale čistá a svěží toaleta.
 
Varování:
V případě zasažení záchodového prkénka jej ihned opláchněte. Nepoužívejte na jiné povrchy než WC mísu. Produkt otevírejte opatrně. Zamezte rozlití produktu. Láhev po každém použití a před vyhozením pečlivě uzavřete. Láhev vyhazujte do odpadu zcela vyprázdněnou a vymytou. Nespotřebovaný produkt odevzdejte v místě sběru nebezpečného odpadu. Obal znovu nepoužívejte.
 
První pomoc: Zasažené oči okamžitě vypláchněte vodou a potřísněnou pokožku omyjte vodou. Po požití vypláchněte ústa, nevyvolávejte zvracení, vypijte 1-2 sklenice vody. Vyhledejte lékaře.
 
R34 Způsobuje poleptání. R37 Dráždí dýchací orgány. S1/2 Uchovávejte uzamčené a mimo dosah dětí. S23 Nevdechujte plyny. S26 Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. S28 Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. S36/37/39 Používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle nebo obličejový štít. S45 V případě nehody nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li možno, ukažte toto označení). S51 Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Obsahuje kyselinu chlorovodíkovou.
 
C Žíravý
 
Složení:
<5% neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky
parfém, dezinfekční prostředky
účinná látka: kyselina chlorovodíková (11,6g na 100g produktu)

Objem: 750 ml
 800987
Bezpečnostní list 800987.pdf
Sdílet
bref

Hodnocení

4,5 (26 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje
5 recenzí

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít