Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sencor SVC 512VT bezsáčkový vysavač Sencor SVC 512VT bezsáčkový vysavač
Vysavač Sencor SVC 512VT je moderní bezsáčkový vysavač, který je vysává na principu nové 4th Generation Cyclone technologie, která se vyznačuje dokonalým oddělením prachu od vzduchu a vysavač tak zachytává více prachu už na prvním stupni filtrace a šetří tím HEPA filtr. Vysavač má omyvatelnou 1,5 litrovou nádobu na prach a omyvatelný HEPA filtr. Systém filtrace je pětistupňový, takže je zaručeno dokonalé vysávání. Při startu je automaticky spuštěna funkce Soft Start, aby nebyla zatěžována elektrická síť při náběhu motoru. Dále je k dispozici funkce Safety Valve - extra přisávání motoru zabraňující přehřátí motoru a elektronická regulace sacího výkonu. Přívodní kabel má délku 5 metrů a lze ho automaticky navinout. Vysavač má také dvě parkovací polohy pro podlahovou hubici. Univerzální podlahová hubice, štěrbinová hubice, hubice na čalounění a kartáčová hubice jsou součástí balení.
0,0 0
999
4Home Úklid Vysavače Podlahové vysavače Sencor SVC 512VT bezsáčkový vysavač

Sencor SVC 512VT bezsáčkový vysavač

Sencor SVC 512VT bezsáčkový vysavač

Dostupnost: Vyprodáno

PopisVysavač Sencor SVC 512VT je moderní bezsáčkový vysavač, který je vysává na principu nové 4th Generation Cyclone technologie, která se vyznačuje dokonalým oddělením prachu od vzduchu a vysavač tak zachytává více prachu už na prvním stupni filtrace a šetří tím HEPA filtr. Vysavač má omyvatelnou 1,5 litrovou nádobu na prach a omyvatelný HEPA filtr. Systém filtrace je pětistupňový, takže je zaručeno dokonalé vysávání. Při startu je automaticky spuštěna funkce Soft Start, aby nebyla zatěžována elektrická síť při náběhu motoru. Dále je k dispozici funkce Safety Valve - extra přisávání motoru zabraňující přehřátí motoru a elektronická regulace sacího výkonu. Přívodní kabel má délku 5 metrů a lze ho automaticky navinout. Vysavač má také dvě parkovací polohy pro podlahovou hubici. Univerzální podlahová hubice, štěrbinová hubice, hubice na čalounění a kartáčová hubice jsou součástí balení.

Barva: fialová
Hloubka: 27,7 cm
Hmotnost: 3,5 kg
Objem sáčku/nádoby: 1,5 l
Příkon: 1200 W
Sací výkon: 250 W
Šířka : 33 cm
Typ vysavače: Bezsáčkový
Výška: 22,5 cm
 604962
Sdílet
sencor

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít