Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
4Home Aktuality Balíková revoluce už i u nás!

Balíková revoluce už i u nás!

19. 06. 2012 | Balík Na poštu, nebo balík Do ruky? Vyberte si, jaký způsob doručení Vám vyhovuje nejvíce...

Protože se snažíme vždy maximálně vyhovět našim zákazníkům, nyní máte u nás možnost zvolit si způsob dodání balíku* a to mezi dvěma variantami - nově od České pošty:

NOVINKA! Balík Na poštu

Balík si můžete nechat poslat na vámi vybranou poštu - můžete si ho tak vyzvednout třeba na nejbližší poště po cestě z práce. Pokud se stane, že si balík nemůžete vyzvednout, lze zažádat o doručení až domů.

O možnostech vyzvednutí balíku jste informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailem v okamžiku uložení balíku na poště. Navíc si můžete prodloužit úložní dobu na poště ze standadních 7 na 15 dní.

Balík Do ruky

Balík bude standardně doručen přímo do vašich rukou, případně uložen na Vaší poště. Navíc si můžete upravit čas nebo způsob doručení a prodloužit úložní dobu na poště na 15 dní. O doručení balíku jste Českou poštou informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

Více informací o jednotlivých typech balíků naleznete na stránce Způsoby dopravy.

 

*možnost volby platí zatím pouze pro internetové objednávky. Všechny ostatní typy objednávek (telefonické...) se odesílají automaticky jako balík Do ruky. Na zprovoznění možnosti volby u ostatních typů objednávek v současné době pracujeme.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít