Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
WAHL WHL-5604-035 Akumulátorový zastřihovač chloupků Quick Style WAHL WHL-5604-035 Akumulátorový zastřihovač chloupků Quick Style
Pokud Vás trápí chloupky a potřebujete je zastřihnout na různých partiích, tak akumulátorový zastřihovač chloupků Wahl Quick Style je to pravé řešení! Tento důmyslný přístroj byl stvořen celosvětově uznávanou ikonou mezi výrobci zastřihovačů vlasů - americkou společností Wahl. Se zastřihovačem Wahl Vám neunikne ani chloupek. Zastřihvejte vousy, knírek, kotlety nebo chloupky v nose či uších. Před zastřihovačem Wahl Quick Style se nic neschová!Jedná se o moderní doplněk moderního muže, který dbá o svůj vzhled a pečuje o své tělo. Díky posuvnému nástavci, který umí zastříhovat v úrovních 2-5 milimetrů, bude práce se strojkem velmi přesná a pohodlná. K pohodlí při práci přispívá velmi dobře tvarovaná rukojeť. Rotační hlava a speciální nástavec umožné snadné odstranění chloupků z nosu nebo uší.Zastřihovač funguje jak na suché, tak i na mokré pokožce.Po použití lze strojek bez problémů omýt ve vlažné vodě a čistý uložit pro další použití. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry dovolují ukládat strojek třeba do šuplíku v koupelně. Zbavte se nepříjemných chloupků a získejte atraktivní a přitažlivý vzhled díky zastřihovači Wahl Quick Style!Popis výrobku:    Akumulátorový zastřihovač chloupků Wahl Quick Style s dlouhou výdrží baterie a rychlým  nabíjením.    Vyroben předním celosvětovým výrobcem zastřihovačů - společností Wahl, USA.    Vhodný pro péči o knírek, vousy, kotlety, krk a chlopky v nose či uších.    Nastavitelný nástavec na výšku střihu 2-5 mm.    Speciální nástavec pro zastřihování chloupků v uších a nose.    Ergonomický tvar pro pohodlnou manipulaci.    Rukojeť je ideální pro přesnou práci.    Funguje na suché i mokré pokožce.    Kompaktní rozměry 205 x 95 x 35 mm a nízká hmotnost 151 g.
0,0 0
599
4Home Krása a zdraví Péče o tělo Holení a depilace WAHL WHL-5604-035 Akumulátorový zastřihovač chloupků Quick Style

WAHL WHL-5604-035 Akumulátorový zastřihovač chloupků Quick Style

WAHL WHL-5604-035 Akumulátorový zastřihovač chloupků Quick Style

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPokud Vás trápí chloupky a potřebujete je zastřihnout na různých partiích, tak akumulátorový zastřihovač chloupků Wahl Quick Style je to pravé řešení! Tento důmyslný přístroj byl stvořen celosvětově uznávanou ikonou mezi výrobci zastřihovačů vlasů - americkou společností Wahl. Se zastřihovačem Wahl Vám neunikne ani chloupek. Zastřihvejte vousy, knírek, kotlety nebo chloupky v nose či uších. Před zastřihovačem Wahl Quick Style se nic neschová!
 
Jedná se o moderní doplněk moderního muže, který dbá o svůj vzhled a pečuje o své tělo. Díky posuvnému nástavci, který umí zastříhovat v úrovních 2-5 milimetrů, bude práce se strojkem velmi přesná a pohodlná. K pohodlí při práci přispívá velmi dobře tvarovaná rukojeť. Rotační hlava a speciální nástavec umožné snadné odstranění chloupků z nosu nebo uší.
 
Zastřihovač funguje jak na suché, tak i na mokré pokožce.
 
Po použití lze strojek bez problémů omýt ve vlažné vodě a čistý uložit pro další použití. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry dovolují ukládat strojek třeba do šuplíku v koupelně. Zbavte se nepříjemných chloupků a získejte atraktivní a přitažlivý vzhled díky zastřihovači Wahl Quick Style!
 
Popis výrobku:
 
  •    Akumulátorový zastřihovač chloupků Wahl Quick Style s dlouhou výdrží baterie a rychlým  nabíjením.
  •    Vyroben předním celosvětovým výrobcem zastřihovačů - společností Wahl, USA.
  •    Vhodný pro péči o knírek, vousy, kotlety, krk a chlopky v nose či uších.
  •    Nastavitelný nástavec na výšku střihu 2-5 mm.
  •    Speciální nástavec pro zastřihování chloupků v uších a nose.
  •    Ergonomický tvar pro pohodlnou manipulaci.
  •    Rukojeť je ideální pro přesnou práci.
  •    Funguje na suché i mokré pokožce.
  •    Kompaktní rozměry 205 x 95 x 35 mm a nízká hmotnost 151 g.
 

Hloubka: 3,5 cm
Šířka : 9,5 cm
Výška: 20,5 cm
 352163
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít