Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Conrad Solární dekorativní světlo žlutá Conrad Solární dekorativní světlo žlutá
Solární svítidlo může buď plavat na hladině zahradního jezírka nebo ho můžete pomocí bodce zapíchnout do země. Při umístění na jezírko je výsledný efekt osvětlení znásoben odrazy od vodní hladiny. Během dne se pomocí solárních článků nabíjejí integrované akumulátory, po setmění se svítidlo automaticky zapíná. Při plně nabitých akumulátorech vydrží osvětlení v provozu až 8 hodin. Včetně bodce pro zapíchnutí do země. Obsah balení: solární svítidlo ve tvaru koule, 2 x akumulátor AA 1,2 V (600 mAh), bodec do země, akumulátor (baterie) 2 x 1,2 V AA (600 mAh)
3,0 1
349
4Home Zahrada a hobby Zahradní dekorace Solární dekorace Conrad Solární dekorativní světlo žlutá

Conrad Solární dekorativní světlo žlutá

Conrad Solární dekorativní světlo žlutá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSolární svítidlo může buď plavat na hladině zahradního jezírka nebo ho můžete pomocí bodce zapíchnout do země. Při umístění na jezírko je výsledný efekt osvětlení znásoben odrazy od vodní hladiny. Během dne se pomocí solárních článků nabíjejí integrované akumulátory, po setmění se svítidlo automaticky zapíná. Při plně nabitých akumulátorech vydrží osvětlení v provozu až 8 hodin. Včetně bodce pro zapíchnutí do země.

Obsah balení: solární svítidlo ve tvaru koule, 2 x akumulátor AA 1,2 V (600 mAh), bodec do země, akumulátor (baterie) 2 x 1,2 V AA (600 mAh)

Barva: žlutá
Velikost: 14 cm
 575452
Sdílet
conrad

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít