Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sklenička na červené víno Dressed 600 ml Sklenička na červené víno Dressed 600 ml
Sklenička na červené víno Dressed 600 ml vyrobená z křišťálového skla z kolekce navržené nizozemským návrhářem Marcelem Wandersem.Pravidlem bývá, že dekor se běžně aplikuje na nejvíce viditelných a důležitých místech. Wanders svůj reliéfní vzor umístil na taková místa, která jsou takřka skrytá a v některých případech dokonce běžně neviditelná. Tuto dekoraci bychom mohli nazvat jako introvertní. Dekor kolekce Dressed je koncipován jako krásné šaty, u kterých je zapotřebí umocnit obsah a nikdy jej nesmí zastiňovat.
0,0 0
825
4Home Kuchyně a jídelna Sklenice a džbány Sklenička na červené víno Dressed 600 ml

Sklenička na červené víno Dressed 600 ml

Sklenička na červené víno Dressed 600 ml

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSklenička na červené víno Dressed 600 ml vyrobená z křišťálového skla z kolekce navržené nizozemským návrhářem Marcelem Wandersem.
 
Pravidlem bývá, že dekor se běžně aplikuje na nejvíce viditelných a důležitých místech. Wanders svůj reliéfní vzor umístil na taková místa, která jsou takřka skrytá a v některých případech dokonce běžně neviditelná. Tuto dekoraci bychom mohli nazvat jako introvertní. Dekor kolekce Dressed je koncipován jako krásné šaty, u kterých je zapotřebí umocnit obsah a nikdy jej nesmí zastiňovat.

Barva: transparentní
Objem: 600 ml
Průměr: 9,5 cm
 215133
Sdílet
alessi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít