Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Rychlovarná konvice Rychlovarná konvice
 příkon 1800 W objem 1,7 litru Vstává s Vámi každé ráno – rychlovarná konvice ETNA. Ještě ani neotevřete oči a už ji držíte v ruce. Její dokonalé ergonomické tvary skvěle padnou do ruky, jemným stiskem palce otevřete víko a naléváte vodu. Jedním okem sledujete indikátor vodní hladiny, pak bez problémů zasadíte konev na středový konektor, zmáčknete tlačítko a sledujete bublání vody. Když voda dospěje k varu, konvice se automaticky vypne. Díky nalévací hubici neskončí ani kapka vody vedle hrnečku a Vaše ranní káva je na světě. Materiál: nerezová ocel, plast. Napětí: 230 V, příkon 1800 W, objem 1,7 litru. Skryté topné těleso, středový konektor – otočná o 360 °.
0,0 0
299
4Home 4HOME Rychlovarná konvice

Rychlovarná konvice

Rychlovarná konvice

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • příkon 1800 W
  • objem 1,7 litru

Vstává s Vámi každé ráno – rychlovarná konvice ETNA. Ještě ani neotevřete oči a už ji držíte v ruce. Její dokonalé ergonomické tvary skvěle padnou do ruky, jemným stiskem palce otevřete víko a naléváte vodu. Jedním okem sledujete indikátor vodní hladiny, pak bez problémů zasadíte konev na středový konektor, zmáčknete tlačítko a sledujete bublání vody. Když voda dospěje k varu, konvice se automaticky vypne. Díky nalévací hubici neskončí ani kapka vody vedle hrnečku a Vaše ranní káva je na světě.

Materiál: nerezová ocel, plast. Napětí: 230 V, příkon 1800 W, objem 1,7 litru. Skryté topné těleso, středový konektorotočná o 360 °.

 100465
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít