Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Krmítko Born in Sweden, recyklovatelný plast Krmítko Born in Sweden, recyklovatelný plast
Malí ptáci a milovníci dobrého a užitečného designu milují toto krmítko!Zcela nový přístup ke vztahu mezi drobným ptactvem a člověkem - ten je za poskytnuté ptačí dobroty odměněn dobrým pocitem i přímým výhledem. Krmítko je vyrobeno z recyklovatelného plastu a je určeno pro drobné ptactvo. Díky inovativní oboustranné přísavce jej lze namontovat na jakoukoliv hladkou okenní tabuli tak, abyste měli právě co nejlepší výhled. Pečlivě vybrané materiály vydrží jakékoliv venkovní extrémní teploty. Použití: Okenní skla by měla být před aplikací čistá. Mytí:  Demontujte a umyjte cca jednou za tři až čtyři měsíce. Lze mýt v myčce v horním koši, po umytí ihned vyndejte. Je důležité, aby přísavka nezůstala v horké vodě déle než je nezbytné, aby neztratila své vlastnosti a tvar. Drenážní otvory ve spodní části nádoby mají průměr 11,5 cm.
0,0 0
269
4Home Zahrada a hobby Zahradní dekorace Ptačí budky a krmítka Krmítko Born in Sweden, recyklovatelný plast

Krmítko Born in Sweden, recyklovatelný plast

Krmítko Born in Sweden, recyklovatelný plast

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMalí ptáci a milovníci dobrého a užitečného designu milují toto krmítko!
 
Zcela nový přístup ke vztahu mezi drobným ptactvem a člověkem - ten je za poskytnuté ptačí dobroty odměněn dobrým pocitem i přímým výhledem. Krmítko je vyrobeno z recyklovatelného plastu a je určeno pro drobné ptactvo. Díky inovativní oboustranné přísavce jej lze namontovat na jakoukoliv hladkou okenní tabuli tak, abyste měli právě co nejlepší výhled.
 
Pečlivě vybrané materiály vydrží jakékoliv venkovní extrémní teploty.
 
Použití: Okenní skla by měla být před aplikací čistá.
 
Mytí:  Demontujte a umyjte cca jednou za tři až čtyři měsíce. Lze mýt v myčce v horním koši, po umytí ihned vyndejte. Je důležité, aby přísavka nezůstala v horké vodě déle než je nezbytné, aby neztratila své vlastnosti a tvar.
 
Drenážní otvory ve spodní části nádoby mají průměr 11,5 cm.

Barva: transparentní
Materiál: plast
Myčka: ano
 102825
Sdílet
borninsweden

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít