Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Petra IR 11 infračervená lampa Petra IR 11 infračervená lampa
Infralampa PETRA IR11 vydává infračervené záření o vlnové délce 780 - 1400 nm, které se ve spodních vrstvách pokožky mění na teplo. Teplem se rozšiřují cévy, zvyšuje se průtok krve a lymfy. Dochází k rychlejší látkové výměně a rychlejšímu odstraňování toxických látek. Zvyšuje se i přísun kyslíku. Infračervená lampa se používá například při svalových křečích a bolestech, revmatismu, při zánětech, kožních onemocněních či poraněních, při ischiasu, při zánětu středního ucha apod. Ozařování je vhodné i pro péči o pleť. Použití: lampu používejte dle potřeby 1 - 2 x denně po dobu 5 - 10 minut. Doba ozařování by neměla překročit 15 minut. Model IR 11 je výkonnější základní model, obsahuje naklápěcí kloub do 4 poloh. Výkon infralampy IR 11 je 150 W.
0,0 0
899
4Home Krása a zdraví Zdravotní pomůcky Infra lampy Petra IR 11 infračervená lampa

Petra IR 11 infračervená lampa

Petra IR 11 infračervená lampa

Dostupnost: Vyprodáno

PopisInfralampa PETRA IR11 vydává infračervené záření o vlnové délce 780 - 1400 nm, které se ve spodních vrstvách pokožky mění na teplo. Teplem se rozšiřují cévy, zvyšuje se průtok krve a lymfy. Dochází k rychlejší látkové výměně a rychlejšímu odstraňování toxických látek. Zvyšuje se i přísun kyslíku. Infračervená lampa se používá například při svalových křečích a bolestech, revmatismu, při zánětech, kožních onemocněních či poraněních, při ischiasu, při zánětu středního ucha apod. Ozařování je vhodné i pro péči o pleť.

 

Použití: lampu používejte dle potřeby 1 - 2 x denně po dobu 5 - 10 minut. Doba ozařování by neměla překročit 15 minut. Model IR 11 je výkonnější základní model, obsahuje naklápěcí kloub do 4 poloh. Výkon infralampy IR 11 je 150 W.

 301027
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít