Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Concept PC-5050 nerezová pekárna chleba Concept PC-5050 nerezová pekárna chleba
Pekárna Concept PC-5050 je výkonná a od kvalitní české značky. Upečte si tradiční chléb komfortně a bez námahy. Využít můžete tři druhy zbarvení kůrky. Dvanáct důmyslně navržených programů umožňuje pečení rozmanitých druhů pečiva a těsta. Připravte si křupavé bagetky, rohlíky, kynuté koláče, moučníky, těstoviny a nudle. Vyzkoušejte nové přísady a mouky. Péct můžete pšeničný, žitný, celozrnný, francouzský, sladký i speciální bezlepkový chléb.Chytrá pekárna se snadno ovládá pomocí elektronických tlačítek a jednotlivá nastavení zkontrolujete na velkém podsvíceném LCD displeji. Pečení lze také komfortně naplánovat dopředu s funkcí odloženého startu. Díky unikátnímu systému Keep Warm udržuje pečící nádoba stabilní teplotu až po dobu 60 minut. Navíc je vyrobena z vysoce kvalitního nepřilnavého materiálu a lehce se udržuje a čistí. Špičkový pomocník disponuje protiskluzovými nožkami a průhledným okénkem pro lepší přehled.Dopřejte si čerstvé pečivo kdykoliv jen budete chtít. S moderní domácí pekárnou dosáhnete vždy profesionálních výsledků.
0,0 0
2880
4Home Domácí spotřebiče Domácí pekárny Concept PC-5050 nerezová pekárna chleba

Concept PC-5050 nerezová pekárna chleba

Doprava zdarma

Concept PC-5050 nerezová pekárna chleba

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPekárna Concept PC-5050 je výkonná a od kvalitní české značky. Upečte si tradiční chléb komfortně a bez námahy. Využít můžete tři druhy zbarvení kůrky. Dvanáct důmyslně navržených programů umožňuje pečení rozmanitých druhů pečiva a těsta. Připravte si křupavé bagetky, rohlíky, kynuté koláče, moučníky, těstoviny a nudle. Vyzkoušejte nové přísady a mouky. Péct můžete pšeničný, žitný, celozrnný, francouzský, sladký i speciální bezlepkový chléb.
 
Chytrá pekárna se snadno ovládá pomocí elektronických tlačítek a jednotlivá nastavení zkontrolujete na velkém podsvíceném LCD displeji. Pečení lze také komfortně naplánovat dopředu s funkcí odloženého startu. Díky unikátnímu systému Keep Warm udržuje pečící nádoba stabilní teplotu až po dobu 60 minut. Navíc je vyrobena z vysoce kvalitního nepřilnavého materiálu a lehce se udržuje a čistí. Špičkový pomocník disponuje protiskluzovými nožkami a průhledným okénkem pro lepší přehled.
 
Dopřejte si čerstvé pečivo kdykoliv jen budete chtít. S moderní domácí pekárnou dosáhnete vždy profesionálních výsledků.

LCD displej: ano
Počet programů: 12
Příkon: 800 W
 101424
Sdílet
concept

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít