Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Biokeramické nádobí, WOK Biokeramické nádobí, WOK
 dvojité dno 4 velikosti protiskluzový vzorek Biokeramické nádobí je absolutní novinkou na trhu pro rok 2011. Jde o kombinaci tradičního nepřilnavého povrchu s povrchem keramickým, zajišťujícím trvanlivost a dlouhodobou odolnost nádobí. Biokeramický materiál při zahřátí neuvolňuje toxické výpary, neškodí tedy Vám, ani životnímu prostředí. Kombinace velké tloušťky hliníku a dvojitého dna zajišťuje dokonalou tepelnou vodivost při minimální spotřebě energie. Dno je také opatřeno protiskluzovým vzorkem. Nádobí je odolné vysokým teplotám, nedochází k jeho deformaci. Lze použít pro tyto typy ohřevu: indukce, sklokeramika, plyn, elektrika a halogen. Nabízíme ve 4 velikostech – pr. 24 cm, 28 cm, pánev WOK pr. 28 cm a hranatá pánev pr. 28 cm. Materiál: BIOCERAMIX.
0,0 0
999
4Home 4HOME Biokeramické nádobí, WOK

Biokeramické nádobí, WOK

Biokeramické nádobí, WOK

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • dvojité dno
  • 4 velikosti
  • protiskluzový vzorek

Biokeramické nádobí je absolutní novinkou na trhu pro rok 2011. Jde o kombinaci tradičního nepřilnavého povrchu s povrchem keramickým, zajišťujícím trvanlivost a dlouhodobou odolnost nádobí. Biokeramický materiál při zahřátí neuvolňuje toxické výpary, neškodí tedy Vám, ani životnímu prostředí. Kombinace velké tloušťky hliníku a dvojitého dna zajišťuje dokonalou tepelnou vodivost při minimální spotřebě energie. Dno je také opatřeno protiskluzovým vzorkem. Nádobí je odolné vysokým teplotám, nedochází k jeho deformaci. Lze použít pro tyto typy ohřevu: indukce, sklokeramika, plyn, elektrika a halogen. Nabízíme ve 4 velikostech – pr. 24 cm, 28 cm, pánev WOK pr. 28 cm a hranatá pánev pr. 28 cm.

Materiál: BIOCERAMIX.

Materiál: keramika
Velikost: WOK
 100454
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít