Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Beurer IL 50 infračervená lampa Beurer IL 50 infračervená lampa
Infračervená lampa pro použití při nachlazení nebo svalových bolestech. keramické infračervené sklo !!!   100% blokování UV rozměr zářící plochy 30 x 40cm 300 W digitální časovač 1 -15 min s automatickým vypnutím plynule nastavitelný úhel náklonu aktivní ventilace proti nadměrnému zahřívání navíjení kabelu delší životnost lampy o cca 250% madla na bocích pro snadnou manipulaci ochrana proti přehřátíPřístroj je vybaven vysoce kvalitní keramickou skleněnou deskou „Ceramic Infrared“. Keramické skleněné desky spolu se světelným zdrojem slouží pro intenzivní a bezpečné ozařování infračerveným světlem.Ozařováním infračerveným světlem se na člověka přenáší teplo. Ozářená kůže se více prokrví a v místě zahřátí se zvýší látková výměna. Účinky infračerveného světla povzbuzují ozdravné procesy těla;tyto procesy lze podporovat cíleně.  Infračervené světlo lze použít např. jako podpůrnou terapii při léčbě onemocnění ušních, nosních a krčních, jakož i pro podporu kosmetické péče o obličej, především u nečisté pleti. Dále lze infračervené záření podpůrně použít při léčbě svalových napětí.
0,0 0
2699
4Home Krása a zdraví Zdravotní pomůcky Infra lampy Beurer IL 50 infračervená lampa

Beurer IL 50 infračervená lampa

Doprava zdarma

Beurer IL 50 infračervená lampa

Dostupnost: Vyprodáno

PopisInfračervená lampa pro použití při nachlazení nebo svalových bolestech.
 
 keramické infračervené sklo !!!  
 100% blokování UV
 rozměr zářící plochy 30 x 40cm
 300 W
 digitální časovač 1 -15 min s automatickým vypnutím
 plynule nastavitelný úhel náklonu
 aktivní ventilace proti nadměrnému zahřívání
 navíjení kabelu
 delší životnost lampy o cca 250%
 madla na bocích pro snadnou manipulaci
 ochrana proti přehřátí
 
Přístroj je vybaven vysoce kvalitní keramickou skleněnou deskou „Ceramic Infrared“. Keramické skleněné desky spolu se světelným zdrojem slouží pro intenzivní a bezpečné ozařování infračerveným světlem.
 
Ozařováním infračerveným světlem se na člověka přenáší teplo. Ozářená kůže se více prokrví a v místě zahřátí se zvýší látková výměna. Účinky infračerveného světla povzbuzují ozdravné procesy těla;
tyto procesy lze podporovat cíleně.  Infračervené světlo lze použít např. jako podpůrnou terapii při léčbě onemocnění ušních, nosních a krčních, jakož i pro podporu kosmetické péče o obličej, především u nečisté pleti. Dále lze infračervené záření podpůrně použít při léčbě svalových napětí.

 351974
Sdílet
beurer

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít