Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Princess 28 2984 přístroj na výrobu ledové tříště Princess 28 2984 přístroj na výrobu ledové tříště
Výrobník ledové tříště Princess s výkonným tichým motorkem 55W, vyrobený z  robustního plastu se stříbrnou povrchovou úpravou.  Výrobník ledové tříště velmi lehce drtí ledové kostky - stačí je vložit do zásobníku, zlehka stisknout vršek přístroje a za malou chvilku je připravena ledová tříšť pro mnoho druhů občerstvení.  Přístroj na výrobu ledové tříště je ideální nejen pro přípravu nápojů či koktejlů, je též vhodný pro chlazení ryb, ovoce nebo servírování desertů.  Výrobek není určen pro veřejné stravování, jedná se o výrobek pro domácí použití.  Rozměry: 15x25x24 cm. 
0,0 0
999
4Home Domácí spotřebiče Vychytávky do kuchyně Princess 28 2984 přístroj na výrobu ledové tříště

Princess 28 2984 přístroj na výrobu ledové tříště

Princess 28 2984 přístroj na výrobu ledové tříště

Dostupnost: Vyprodáno

PopisVýrobník ledové tříště Princess s výkonným tichým motorkem 55W, vyrobený z  robustního plastu se stříbrnou povrchovou úpravou.  Výrobník ledové tříště velmi lehce drtí ledové kostky - stačí je vložit do zásobníku, zlehka stisknout vršek přístroje a za malou chvilku je připravena ledová tříšť pro mnoho druhů občerstvení.  
 
Přístroj na výrobu ledové tříště je ideální nejen pro přípravu nápojů či koktejlů, je též vhodný pro chlazení ryb, ovoce nebo servírování desertů.  Výrobek není určen pro veřejné stravování, jedná se o výrobek pro domácí použití.  
 
Rozměry: 15x25x24 cm. 

Barva: stříbrná
Výkon: 55 W
 103633
Sdílet
princess

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít