Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Princess 16 2253 raclette gril kámen a teflon Princess 16 2253 raclette gril kámen a teflon
Raclette gril Princess 16 2253 kámen i teflon  - oblíbený raclette gril - nyní v kombinaci výměnné pečicí desky z přírodní kamene a  teflonové plotny , sada až pro 8 osob.  Na odnímatelné kamenné a teflonové desce můžete péci ryby, maso nebo zeleninu, brambory a jiné, a současně využívat raclette (pánvičky pro přípravu například sýra apod.). Vzhledem k povrchové úpravě grilovací kamenné i teflonové desky, je možné připravovat potraviny takřka bez tuku, což je ideální pro zdravou přípravu téměř všech druhů potravin.  Kamenná deska i teflonová plotna raclette grilu je vybavena okrajovým frézováním pro odvádění přebytečného tuku. Výměna desek je velmi snadná - stačí zvolenou plotnu nasadit na držáky na spodní části přístroje.V balení mimo grilu a výměnných ploten najdete  i  8 raclette pánviček a 8 dřevěných špachtliček. Gril je vybaven plynule regulovatelným  termostatem a světelnou kontrolkou. Pečicí plocha ve formě oválu je nejen praktická pro obsluhu grilu,  ale i  skutečně dostatečně velká i pro více osob nebo větší počet grilovaných potravin.  
0,0 0
2290
4Home Domácí spotřebiče Elektrické grily Princess 16 2253 raclette gril kámen a teflon

Princess 16 2253 raclette gril kámen a teflon

Doprava zdarma

Princess 16 2253 raclette gril kámen a teflon

Dostupnost: Vyprodáno

PopisRaclette gril Princess 16 2253 kámen i teflon  - oblíbený raclette gril - nyní v kombinaci výměnné pečicí desky z přírodní kamene a  teflonové plotny , sada až pro 8 osob.  Na odnímatelné kamenné a teflonové desce můžete péci ryby, maso nebo zeleninu, brambory a jiné, a současně využívat raclette (pánvičky pro přípravu například sýra apod.). Vzhledem k povrchové úpravě grilovací kamenné i teflonové desky, je možné připravovat potraviny takřka bez tuku, což je ideální pro zdravou přípravu téměř všech druhů potravin.  Kamenná deska i teflonová plotna raclette grilu je vybavena okrajovým frézováním pro odvádění přebytečného tuku. Výměna desek je velmi snadná - stačí zvolenou plotnu nasadit na držáky na spodní části přístroje.V balení mimo grilu a výměnných ploten najdete  i  8 raclette pánviček a 8 dřevěných špachtliček. Gril je vybaven plynule regulovatelným  termostatem a světelnou kontrolkou. Pečicí plocha ve formě oválu je nejen praktická pro obsluhu grilu,  ale i  skutečně dostatečně velká i pro více osob nebo větší počet grilovaných potravin.  

Délka: 50 cm
Provedení grilu: stolní
Šířka : 30 cm
Výkon: 1400 W
Výška: 14,5 cm
 674720
Sdílet
princess

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít