Menu
Okenní zahrádka bílá Okenní zahrádka bílá
Okenní zahrádka na truhlíky s designem plůtku ozváštní vaše okna. Z jednoho balení můžete sestavit dva různé tvary plůtku podle vašich preferencí - se širšími či užšími oky. Délka je upravitelná právě dle šíře oken. Jedno balení má délku 70 - 80 cm podle roztažení a díly se dají snadno napojovat nebo zkracovat. Materiál je odolný proti slunečnímu záření a mrazům Pro výpočet potřebného počtu balení pro vaše okna, použijte jednoduchý výpočet - celkovou délku okna v centimetrech vydělte číslem 75. Výsledek určuje počet balení.
2,5 2
129

Okenní zahrádka bílá

Okenní zahrádka bílá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisOkenní zahrádka na truhlíky s designem plůtku ozváštní vaše okna. Z jednoho balení můžete sestavit dva různé tvary plůtku podle vašich preferencí - se širšími či užšími oky. Délka je upravitelná právě dle šíře oken. Jedno balení má délku 70 - 80 cm podle roztažení a díly se dají snadno napojovat nebo zkracovat. Materiál je odolný proti slunečnímu záření a mrazům
 

Pro výpočet potřebného počtu balení pro vaše okna, použijte jednoduchý výpočet - celkovou délku okna v centimetrech vydělte číslem 75. Výsledek určuje počet balení.

Barva: bílá
Délka: 75 cm
 600659
Sdílet

Hodnocení

2,5 (2 hodnocení)
50 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt má 1 dotaz

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít