Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Korkové zátky Wine and Bar, sada 3 ks Korkové zátky Wine and Bar, sada 3 ks
Korkové zátky Wine and Bar pro běžnou i slavnostní příležitost! Zdrojem inspirace byla tradiční výroba vína, ve kterém korek slouží k utěsnění láhve. V současné době, jsou také použity jiné materiály.Aurélien Barbry vytvořil originální sérii Wine & Bar, která je vyrobena z korku. Každý produkt má osobitý výraz. Aurélien Barbry vysvětluje: "Moje návrhy jsou založeny na objekty. V každodenním používání jsem předdefinoval jejich použití a našel nové tvary a výrazy, které dají nový život do objektu. Často stačí vypít jednu sklenku vína denně." Umývejte pod tekoucí vodou.
0,0 0
319
4Home Kuchyně a jídelna Pomůcky do kuchyně Domácí bar Korkové zátky Wine and Bar, sada 3 ks

Korkové zátky Wine and Bar, sada 3 ks

Korkové zátky Wine and Bar, sada 3 ks

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKorkové zátky Wine and Bar pro běžnou i slavnostní příležitost! Zdrojem inspirace byla tradiční výroba vína, ve kterém korek slouží k utěsnění láhve. V současné době, jsou také použity jiné materiály.
 
Aurélien Barbry vytvořil originální sérii Wine & Bar, která je vyrobena z korku. Každý produkt má osobitý výraz. Aurélien Barbry vysvětluje: "Moje návrhy jsou založeny na objekty. V každodenním používání jsem předdefinoval jejich použití a našel nové tvary a výrazy, které dají nový život do objektu. Často stačí vypít jednu sklenku vína denně." Umývejte pod tekoucí vodou.

Barva: hnědá
Materiál: korek
 102929
Sdílet
normanncopenhagen

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít