Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Keramická pánev, pr. 28 cm Keramická pánev, pr. 28 cm
 minimální množství tuku Pánev s keramickým nepřilnavým povrchem zajistí smažení a vaření bez přepálení a pouze na minimálním množství tuku. Tvrzená keramická vrstva zvyšuje odolnost proti oděru a poškrábání. Kvalitní keramická vrstva nerezaví, je rezistentní vůči pachům z použitých potravin, neobsahuje PTFE a PFOA, a proto při jejich používání při teplotách nad 260°C neuvolňuje toxické látky. Konstrukce dna zajišťuje stejnoměrné rozvádění tepla, zajišťuje tak perfektní výsledek vaření. Ucha a držadla keramické pánve jsou odizolována, takže nevedou teplo a je tak zajištěna bezpečná manipulace. Nádobí lze používat na všecny typy spotřebičů, včetně indukce. Vhodné i do myčky nádobí. Materiál nádob je z vysoce kvalitního anodizovaného hliníku.
0,0 0
669
4Home Kuchyně a jídelna Pánve Keramické pánve Keramická pánev, pr. 28 cm

Keramická pánev, pr. 28 cm

Keramická pánev, pr. 28 cm

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • minimální množství tuku

Pánev s keramickým nepřilnavým povrchem zajistí smažení a vaření bez přepálení a pouze na minimálním množství tuku. Tvrzená keramická vrstva zvyšuje odolnost proti oděru a poškrábání. Kvalitní keramická vrstva nerezaví, je rezistentní vůči pachům z použitých potravin, neobsahuje PTFE a PFOA, a proto při jejich používání při teplotách nad 260°C neuvolňuje toxické látky. Konstrukce dna zajišťuje stejnoměrné rozvádění tepla, zajišťuje tak perfektní výsledek vaření. Ucha a držadla keramické pánve jsou odizolována, takže nevedou teplo a je tak zajištěna bezpečná manipulace. Nádobí lze používat na všecny typy spotřebičů, včetně indukce. Vhodné i do myčky nádobí.Materiál nádob je z vysoce kvalitního anodizovaného hliníku.

 

 

Indukce: ne
Materiál: keramika
Myčka: ne
Typ: univerzální
Velikost: pr. 28 cm
 111288
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít