Beurer BEU-MP70 parafinová lázeň s příslušenstvím Beurer BEU-MP70 parafinová lázeň s příslušenstvím
Pokud máte popraskané ruce, nohy nebo lokty, pak Beurer BEU-MP70 je tím správným řešením. Stane se vašim praktickým a užitečným pomocníkem. Přístroj během několika minut vykouzlí jemné i hladké ruce, nohy nebo lokty. Beurer BEU-MP70 je vhodný pro domácí i profesionální použití.Do teplého parafínového vosku se na krátkou dobu několikrát za sebou vkládají ruce, nohy nebo lokty. Na ošetřených místech se utvoří tenká vrstva vosku, přes ni se natáhnou plastové rukavice a díky teplu se otevřou póry v kůži a ven se dostává vlhkost. Vrstva vosku zabraňuje úniku vlhkosti a ta se tak dostává hluboko do kůže a ta a je pak krásně hladká a vláčná. Po 20 minutách působení se vosk odstraní. Teplo z parafínové lázně také zajišťuje lepší prokrvení pokožky.Vlastnosti a specifikace: parafínová lázeň parafínový vosk obsahuje – olivový olej, vazelínu, vitamín E, esenciální oleje, minerální oleje, mandlový olej pro hladké a vláčné ruce, nohy, kolena a lokty podporuje vstřebávání živin a vlhkosti, zlepšuje průtok krve nastavitelná teplota provozní displej síťový provozObsah balení: parafínová vana – BEU-MP70, víko, ochranná mřížka, 2x 450 g sáček parafínového vosku (oranžová barva), 30x plastový sáček (rukavice)
5,0 1
2199

Beurer BEU-MP70 parafinová lázeň s příslušenstvím

Doprava zdarma
Beurer BEU-MP70 parafinová lázeň s příslušenstvím Beurer BEU-MP70 parafinová lázeň s příslušenstvím Beurer BEU-MP70 parafinová lázeň s příslušenstvím Beurer BEU-MP70 parafinová lázeň s příslušenstvím

Beurer BEU-MP70 parafinová lázeň s příslušenstvím

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPokud máte popraskané ruce, nohy nebo lokty, pak Beurer BEU-MP70 je tím správným řešením. Stane se vašim praktickým a užitečným pomocníkem. Přístroj během několika minut vykouzlí jemné i hladké ruce, nohy nebo lokty. Beurer BEU-MP70 je vhodný pro domácí i profesionální použití.
 
Do teplého parafínového vosku se na krátkou dobu několikrát za sebou vkládají ruce, nohy nebo lokty. Na ošetřených místech se utvoří tenká vrstva vosku, přes ni se natáhnou plastové rukavice a díky teplu se otevřou póry v kůži a ven se dostává vlhkost. Vrstva vosku zabraňuje úniku vlhkosti a ta se tak dostává hluboko do kůže a ta a je pak krásně hladká a vláčná. Po 20 minutách působení se vosk odstraní. Teplo z parafínové lázně také zajišťuje lepší prokrvení pokožky.
 
Vlastnosti a specifikace:
  • parafínová lázeň
  • parafínový vosk obsahuje – olivový olej, vazelínu, vitamín E, esenciální oleje, minerální oleje, mandlový olej
  • pro hladké a vláčné ruce, nohy, kolena a lokty
  • podporuje vstřebávání živin a vlhkosti, zlepšuje průtok krve
  • nastavitelná teplota
  • provozní displej
  • síťový provoz
 
Obsah balení: parafínová vana – BEU-MP70, víko, ochranná mřížka, 2x 450 g sáček parafínového vosku (oranžová barva), 30x plastový sáček (rukavice)
 

Parametry a specifikace

Barva: bílá
Délka: 33 cm
Hmotnost: 1,09 kg
Příkon: 80 W
Šířka: 23 cm
Výška: 18,5 cm

Katalogové číslo:

 685260
Sdílet
beurer

Hodnocení

5,0 (1 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje
1 recenze

Dotazy

Tento produkt má 1 dotaz

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít