Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Židle Icon 03, stříbrná Židle Icon 03, stříbrná
Židle Icon 03. Sedací mobiliář ICONS je pokusem setřít hranici mezi interiérovým a exteriérovým nábytkem a interiérem a exteriérem jako takovým. Je pokusem o hledání příběhů starých ikonických forem v nových souvislostech mentálně kontrastního prostředí. Nástrojem pro transformaci již existujícího nábytku do lehké a odhmotněné konstrukce nábytku exteriérového byla obrysová linka. Grafická zkratka. Sedací set tedy vznikal obkreslováním známých ikon světového designu, ze kterého se postupem času stával reálný drátěný nábytek.Při výběru jednotlivých kusů nábytku bylo několik priorit, tou první a nejzákladnější byla známost objektu či stylu u široké veřejnosti. Jako kontrastní záležitost k oběma předešlým křeslům zvolili designéři tvarově přísné Red and Blue chair od Gerrita Rietvelda.
0,0 0
61400

Židle Icon 03, stříbrná

Doprava zdarma

Židle Icon 03, stříbrná

Dostupnost: Vyprodáno

PopisŽidle Icon 03. Sedací mobiliář ICONS je pokusem setřít hranici mezi interiérovým a exteriérovým nábytkem a interiérem a exteriérem jako takovým. Je pokusem o hledání příběhů starých ikonických forem v nových souvislostech mentálně kontrastního prostředí. Nástrojem pro transformaci již existujícího nábytku do lehké a odhmotněné konstrukce nábytku exteriérového byla obrysová linka. Grafická zkratka. Sedací set tedy vznikal obkreslováním známých ikon světového designu, ze kterého se postupem času stával reálný drátěný nábytek.
 
Při výběru jednotlivých kusů nábytku bylo několik priorit, tou první a nejzákladnější byla známost objektu či stylu u široké veřejnosti. Jako kontrastní záležitost k oběma předešlým křeslům zvolili designéři tvarově přísné Red and Blue chair od Gerrita Rietvelda.

Barva: stříbrná
Materiál: kov
 700115
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít