Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Eta 7246 žehlička Eta 7246 žehlička
Tradiční žehlička ETA 7246 90000 nyní přichází v moderní podobě. Žehlička ETA je bez napařování a jistě ji znáte od svých babiček. Nyní je vylepšena nerezovou plochou, která hladce klouže po všech typech prádla. Díky plynulé regulaci teploty si zvolíte ideální nastavení, na teplotu vás upozorní světelné kontrolky. Žehlička pro suché žehlení nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Díky absenci napařovacích systému se na ní netvoří vodní kámen, ani se nezanáší. Žehlička je lehká a držadlo je přizpůsobeno pohodlnému uchopení.
0,0 0
999
4Home Úklid Žehličky a žehlení Eta 7246 žehlička

Eta 7246 žehlička

Výprodej

Eta 7246 žehlička

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTradiční žehlička ETA 7246 90000 nyní přichází v moderní podobě. Žehlička ETA je bez napařování a jistě ji znáte od svých babiček. Nyní je vylepšena nerezovou plochou, která hladce klouže po všech typech prádla. Díky plynulé regulaci teploty si zvolíte ideální nastavení, na teplotu vás upozorní světelné kontrolky. Žehlička pro suché žehlení nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Díky absenci napařovacích systému se na ní netvoří vodní kámen, ani se nezanáší. Žehlička je lehká a držadlo je přizpůsobeno pohodlnému uchopení.

Barva: červená
Hloubka: 15,5 cm
Hmotnost: 1,16 kg
Příkon: 1000 W
Šířka : 13 cm
Výška: 25 cm
 604585
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít