Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Zdravotní polštář Zdravotní polštář
 pomáhá udrže správnou pozici při sezení stále drží tvar Špatné sedací návyky často způsobují bolest zad a šíje. Zdravotní olštářek Vám pomůže udržet správnou pozici při sezení, která je důležitá zejména při dlouhém sezení v kanceláři či řízení auta. Je naplněn polystyrenovými mikro kuličkami, které zaručí, že i při dlouhodobém používání stále drží tvar. Povrchový materiál je ušit ze 2 částí – jedna strana je měkce plyšová, zatímco druhá strana je hladká a chladivá – obojí 100% polyester. Rozměry: průměr polštáře je 33 cm, tloušťka 8 cm a váha pouhých 153 g.
0,0 0
349

Zdravotní polštář

Zdravotní polštář

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • pomáhá udrže správnou pozici při sezení
  • stále drží tvar

Špatné sedací návyky často způsobují bolest zad a šíje. Zdravotní olštářek Vám pomůže udržet správnou pozici při sezení, která je důležitá zejména při dlouhém sezení v kanceláři či řízení auta. Je naplněn polystyrenovými mikro kuličkami, které zaručí, že i při dlouhodobém používání stále drží tvar. Povrchový materiál je ušit ze 2 částí – jedna strana je měkce plyšová, zatímco druhá strana je hladká a chladivá – obojí 100% polyester.

Rozměry: průměr polštáře je 33 cm, tloušťka 8 cm a váha pouhých 153 g.

 211254
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít