Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Zahradní servírovací vozík Zahradní servírovací vozík
Zahradní servírovací vozík WATFORD. Tento produkt je vyroben z materiálu akácie, což je velmi kvalitní exotická dřevina. Servírovací vozík je řešen v elegantním a vkusném stylu. Je vhodný jako pomůcka pro servírování na zahrádkách, terasách, ale i v interiérech. Obsahuje 2 servírovací plochy. Přední strana vozíku stojí na posuvných kolečkách. Zadní strana je bez koleček a to pro výbornou stabilitu tohoto produktu. V případě znečištění je potřeba pouze mýdlová a čistá voda + hadřík.
0,0 0
1652

Zahradní servírovací vozík

Doprava zdarma

Zahradní servírovací vozík

Dostupnost: Vyprodáno

PopisZahradní servírovací vozík WATFORD. Tento produkt je vyroben z materiálu akácie, což je velmi kvalitní exotická dřevina. Servírovací vozík je řešen v elegantním a vkusném stylu. Je vhodný jako pomůcka pro servírování na zahrádkách, terasách, ale i v interiérech. Obsahuje 2 servírovací plochy. Přední strana vozíku stojí na posuvných kolečkách. Zadní strana je bez koleček a to pro výbornou stabilitu tohoto produktu. V případě znečištění je potřeba pouze mýdlová a čistá voda + hadřík.

Barva: hnědá
Délka: 105 cm
Hmotnost: 9 kg
Materiál: dřevo
Šířka : 61 cm
Výška: 82 cm
 675948
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít