Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Zahradní lehátko akácie La Manche Zahradní lehátko akácie La Manche
Zahradní lehátko La Manche. Velmi skladné, pohodlné a rychle rozložitelné zahradní lehátko pro každého. Akácie, tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky. Jemná plamenná textura a olivově hnědé, až šedohnědé, odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.Údržba zahradního nábytku:Akácie se při správném zacházení vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Pokud chcete uchovat svůj zahradní nábytek co nejdéle ve skvělém stavu doporučujeme použít čistič zahradního nábytku a pro pravidelnou údržbu ochranný olej.
0,0 0
2396

Zahradní lehátko akácie La Manche

Zahradní lehátko akácie La Manche

Dostupnost: Vyprodáno

PopisZahradní lehátko La Manche. Velmi skladné, pohodlné a rychle rozložitelné zahradní lehátko pro každého.
 
Akácie, tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky. Jemná plamenná textura a olivově hnědé, až šedohnědé, odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
 
Údržba zahradního nábytku:
 
Akácie se při správném zacházení vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Pokud chcete uchovat svůj zahradní nábytek co nejdéle ve skvělém stavu doporučujeme použít čistič zahradního nábytku a pro pravidelnou údržbu ochranný olej.

Barva: hnědá
Hloubka: 68 cm
Hmotnost: 11 kg
Materiál: dřevo
Šířka : 54 cm
Výška: 180 cm
 675947
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít