Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Zahradní domek SkyLight 4 x 6 šedý Zahradní domek SkyLight 4 x 6 šedý
Celoplastové provedení zahradního domku z polykarbonátu (polykarbonát je nerozbitný plast), není nutné natírat ani nijak jinak povrchově ošetřovat. Domek nemůže zkorodovat, je extrémně lehký, a proto i manipulace s ním je velice jednoduchá. Speciální jednostranně průsvitná plastová střecha umožňuje, že dovnitř plochou střechy proniká tlumené světlo, ale ven není vidět. Domek dodáváme včetně plastové podlahy, takže nemusíte betonovat žádnou podlahu pro domek, domek tak můžete postavit na jakémkoliv rovném povrchu. Plast je UV stabilizovaný a na slunci nežloutne ani nekřehne, je absolutně odolný proti vlivu počasí. Jednoduchá přenositelnost domku do jiné části zahrady, domek i jednotlivé díly jsou velice lehké a tím umožňují rychlou a jednoduchou montáž. Plocha 2,41 m2 Vnější půdorys š 124 x h 194 cm Vnitřní půdorys š 108 x h 180 cm Vnější výška domku 200 cm, vnitřní výška domku je 197 cm Světlost dveří 59 x 172 cm
0,0 0
9621
4Home Zahrada a hobby Zahradní domky a skleníky Zahradní domky Zahradní domek SkyLight 4 x 6 šedý

Zahradní domek SkyLight 4 x 6 šedý

Zahradní domek SkyLight 4 x 6 šedý

Dostupnost: Vyprodáno

PopisCeloplastové provedení zahradního domku z polykarbonátu (polykarbonát je nerozbitný plast), není nutné natírat ani nijak jinak povrchově ošetřovat. Domek nemůže zkorodovat, je extrémně lehký, a proto i manipulace s ním je velice jednoduchá. Speciální jednostranně průsvitná plastová střecha umožňuje, že dovnitř plochou střechy proniká tlumené světlo, ale ven není vidět.


Domek dodáváme včetně plastové podlahy, takže nemusíte betonovat žádnou podlahu pro domek, domek tak můžete postavit na jakémkoliv rovném povrchu.


Plast je UV stabilizovaný a na slunci nežloutne ani nekřehne, je absolutně odolný proti vlivu počasí. Jednoduchá přenositelnost domku do jiné části zahrady, domek i jednotlivé díly jsou velice lehké a tím umožňují rychlou a jednoduchou montáž.

 

  • Plocha 2,41 m2
  • Vnější půdorys š 124 x h 194 cm
  • Vnitřní půdorys š 108 x h 180 cm
  • Vnější výška domku 200 cm, vnitřní výška domku je 197 cm
  • Světlost dveří 59 x 172 cm

Hmotnost: 30 kg
Materiál: plast
 703465
Sdílet
lanitplast

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít