Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Výstražný trojúhelník s plastovým pouzdrem Výstražný trojúhelník s plastovým pouzdrem
Výstražný trojúhelník je zabalen v odolném plastovém boxu, má atest a odpovídá vyhlášce. Má stabilní podstavec,ve složeném stavu má velmi malé rozměry.Návod k sestavení:Zvedněte odrazová ramena. Spojte ramena zasunutím kolíku do výřezu. Jednotlivé nožičky rozevřete do krajní polohy min. 90°. Při skládání výstražného trojúhelníku postupujte opačným způsobem. Umístění-podle vyhlášky na okraji vozovky 50m za vozidlem, na dálnici a silnici pro motorová vozidla minimálně 100m.
0,0 0
149
4Home Zahrada a hobby Auto-moto Ostatní auto-moto doplňky Výstražný trojúhelník s plastovým pouzdrem

Výstražný trojúhelník s plastovým pouzdrem

Výstražný trojúhelník s plastovým pouzdrem

Dostupnost: Vyprodáno

PopisVýstražný trojúhelník je zabalen v odolném plastovém boxu, má atest a odpovídá vyhlášce. Má stabilní podstavec,ve složeném stavu má velmi malé rozměry.
 
Návod k sestavení:
Zvedněte odrazová ramena. Spojte ramena zasunutím kolíku do výřezu. Jednotlivé nožičky rozevřete do krajní polohy min. 90°. Při skládání výstražného trojúhelníku postupujte opačným způsobem. Umístění-podle vyhlášky na okraji vozovky 50m za vozidlem, na dálnici a silnici pro motorová vozidla minimálně 100m.
 

Barva: červená
Materiál: plast
 675437
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít