Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Vonný olej zelený čaj Vonný olej zelený čaj
Zelený čaj je japonský elixír dlouhověkosti a mládí. Jeho vůně, která je ukrytá v našem esenciálním aroma oleji, je svěží a plná zenového klidu. Je to skvělá vůně domů i do kanceláře, protože vás podle  potřeby uklidní, ale i povzbudí.Olej si můžete nakapat na savý předmět a nosit jej všude sebou. Doma ho pak lze kápnou do aromalampy (2 až 4 kapky dle velkosti místnosti). Nezapomeňte doplňovat v aromalampě vodu.Vonný esenciální olej s vůní zeleného čaje je také vhodný pro přípravu olejových směsí na aroma masáže nebo pro výrobu domácích aroma koupelí. Takto si můžete připravit lázeňské procedury v pohodlí vašeho domova zazlomek ceny.Při zakoupení celkem 100 ks vonných olejů, vám ZDARMA zašleme dřevěný stojánek na 60 ks aroma olejů.Složení: vonná esence + olivový olejNeobsahuje žádné nebezpečné látky. Není kosmetický výrobek.
4,5 10
39

Vonný olej zelený čaj

Vonný olej zelený čaj

Dostupnost: Vyprodáno

PopisZelený čaj je japonský elixír dlouhověkosti a mládí. Jeho vůně, která je ukrytá v našem esenciálním aroma oleji, je svěží a plná zenového klidu. Je to skvělá vůně domů i do kanceláře, protože vás podle  potřeby uklidní, ale i povzbudí.
 
Olej si můžete nakapat na savý předmět a nosit jej všude sebou. Doma ho pak lze kápnou do aromalampy (2 až 4 kapky dle velkosti místnosti). Nezapomeňte doplňovat v aromalampě vodu.
 
Vonný esenciální olej s vůní zeleného čaje je také vhodný pro přípravu olejových směsí na aroma masáže nebo pro výrobu domácích aroma koupelí. Takto si můžete připravit lázeňské procedury v pohodlí vašeho domova za
zlomek ceny.
 
Při zakoupení celkem 100 ks vonných olejů, vám ZDARMA zašleme dřevěný stojánek na 60 ks aroma olejů.
 
Složení: vonná esence + olivový olej
 
Neobsahuje žádné nebezpečné látky. Není kosmetický výrobek.

Objem: 10 ml
 594867
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít