Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Velký atlas plemen PSI Velký atlas plemen PSI
 kvalitní fotografie přehledně členěné kapitoly Tato kniha plná nádherných barevných fotografií přináší všem milovníkům psů dokonalý přehled téměř všech známých plemen. Čtenář načerpá maximum informací o původu, původním využití, vnějších znacích, vlastnostech, soužití s člověkem a nárocích na péči každého psího plemene. Vedle toho se dozví řadu zajímavostí o dějinách a vývoji plemen a získá cenné rady ohledně výběru psa. Kniha je jedinečným rádcem jak pro začínající chovatele, tak pro zkušené kynology. Pevná vazba. Kvalitní barevné fotografie.Vyšlo také ve větším formátu pod názvem Psi Velký obrazový lexikon. historické zajímavosti a praktické rady, jak si vybrat vhodné plemeno psa kapitoly přehledně členěné podle příbuzných plemen podrobné informace o jednotlivých plemenech (země původu, původní využití, stavba těla, hlava, výška, hmotnost, srst, barvy, povaha, společenská charakteristika, péče, výchova, pohyb, možnosti využití) velké množství barevných fotografií s informativními popisky přehledná záhlaví usnadňující orientaci v knize odkazy na české kynologické organizace a odborné časopisy přehledný rejstřík na konci knihy Nakladatel: REBO Productions Rozměry knihy: 180 × 255 mm Počet stran: 544
0,0 0
499
4Home 4HOME Velký atlas plemen PSI

Velký atlas plemen PSI

Velký atlas plemen PSI

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • kvalitní fotografie
  • přehledně členěné kapitoly

Tato kniha plná nádherných barevných fotografií přináší všem milovníkům psů dokonalý přehled téměř všech známých plemen. Čtenář načerpá maximum informací o původu, původním využití, vnějších znacích, vlastnostech, soužití s člověkem a nárocích na péči každého psího plemene.

Vedle toho se dozví řadu zajímavostí o dějinách a vývoji plemen a získá cenné rady ohledně výběru psa. Kniha je jedinečným rádcem jak pro začínající chovatele, tak pro zkušené kynology. Pevná vazba. Kvalitní barevné fotografie.

Vyšlo také ve větším formátu pod názvem Psi Velký obrazový lexikon.

  • historické zajímavosti a praktické rady, jak si vybrat vhodné plemeno psa
  • kapitoly přehledně členěné podle příbuzných plemen
  • podrobné informace o jednotlivých plemenech (země původu, původní využití, stavba těla, hlava, výška, hmotnost, srst, barvy, povaha, společenská charakteristika, péče, výchova, pohyb, možnosti využití)
  • velké množství barevných fotografií s informativními popisky
  • přehledná záhlaví usnadňující orientaci v knize
  • odkazy na české kynologické organizace a odborné časopisy
  • přehledný rejstřík na konci knihy

Nakladatel: REBO Productions

Rozměry knihy: 180 × 255 mm

Počet stran: 544

 601805
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít