Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Fieldmann FDB 2002-E úhlová bruska zelená Fieldmann FDB 2002-E úhlová bruska zelená
Úhlová bruska FDB 2002-E používá kotouč o průměru 115 mm, se kterým bez problémů zvládnete široké spektrum prací, a to až do hloubky řezu 2 cm. Velikost kotouče umožní práci i ve špatně dostupných a stísněných místech. Pro daný druh práce – leštění, broušení, řezání – je však vždy nezbytné zvolit vhodný kotouč. Motor s otáčkami 11000 rpm (bez zatížení) a příkonem 650 W je dostatečně výkonný, měděné vinutí motoru zajistí lepší výkon stroje a prodlužuje jeho životnost. Bruska má ergonomický tvar, který dovoluje jisté a pohodlné držení. Manipulaci s bruskou usnadňuje boční rukojeť. Spínač umístěný na horní ploše krytu zlepšuje ovládání stroje a zvyšuje bezpečnost při práci. Samozřejmostí je kryt kotouče, který chrání před odletujícími jiskrami a zároveň slouží jako ochrana v případě jeho prasknutí. Bruska je dodávána v plastovém kufříku. Součástí je i brusný kotouč.
0,0 0
749
4Home Zahrada a hobby Dílna a nářadí Elektrické nářadí Brusky Fieldmann FDB 2002-E úhlová bruska zelená

Fieldmann FDB 2002-E úhlová bruska zelená

Fieldmann FDB 2002-E úhlová bruska zelená

Dostupnost: Vyprodáno

PopisÚhlová bruska FDB 2002-E používá kotouč o průměru 115 mm, se kterým bez problémů zvládnete široké spektrum prací, a to až do hloubky řezu 2 cm. Velikost kotouče umožní práci i ve špatně dostupných a stísněných místech. Pro daný druh práce – leštění, broušení, řezání – je však vždy nezbytné zvolit vhodný kotouč. Motor s otáčkami 11000 rpm (bez zatížení) a příkonem 650 W je dostatečně výkonný, měděné vinutí motoru zajistí lepší výkon stroje a prodlužuje jeho životnost.
 
Bruska má ergonomický tvar, který dovoluje jisté a pohodlné držení. Manipulaci s bruskou usnadňuje boční rukojeť. Spínač umístěný na horní ploše krytu zlepšuje ovládání stroje a zvyšuje bezpečnost při práci. Samozřejmostí je kryt kotouče, který chrání před odletujícími jiskrami a zároveň slouží jako ochrana v případě jeho prasknutí.
 
Bruska je dodávána v plastovém kufříku. Součástí je i brusný kotouč.

Příkon: 650 W
 674743
Sdílet
fieldmann

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít