Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril
Elektrický barbecue gril Tristar BQ 2815 je vybaven odnímatelným plynule regulovatelným termostatem  pro komfortní obsluhu a grilování různých druhů potravin. Se stabilním nastavitelným podstavcem o maximální výšce 92 cm jej můžete využít na terase, balkoně nebo zahradě. Vysoký výkon 2200W - na dobře propečené steaky či jiného potraviny nebudete dlouho čekat ani při setkání s přáteli, kdy se sejde najednou více strávníků. Barbecue gril Tristar BQ 2815 má XL grilovací plochu 46x35 a extra dlouhý kabel 3 metry. Grilovací plotna je vroubkovaná pro charakteristické opečení masa, jedna její čtvrtina je zcela hladká - tu můžete použít na přípravu bramboráků, palačinek, vajec, apod.  Gril je robustní, vyrobený z kvalitních materiálů, jeho váha je 7,5 kg a je vybaven systémem pro stékání přebytečného tuku (do spodní části přístroje)  - grilované potraviny tukem nenasáknou, jsou křupavé.  Gril je snímatelný z podstavce, v případě nepřízně počasí jej lze použít i jako stolní v altánu či v domácnosti. Na podstavci je umístěn držák na dochucovadla nebo kuchyňské náčiní. Praktické víko je nejen dekorativní, ale v případě použití venku slouží i jako štít proti větru a nechtěnému ochlazování grilovací plotny, po použití lze gril zavřít, do výrobku se nedostane prach a jiné nečistoty. 
0,0 0
2999
4Home Domácí spotřebiče Elektrické grily Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril

Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril

Doprava zdarma

Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril

Dostupnost: Vyprodáno

PopisElektrický barbecue gril Tristar BQ 2815 je vybaven odnímatelným plynule regulovatelným termostatem  pro komfortní obsluhu a grilování různých druhů potravin. Se stabilním nastavitelným podstavcem o maximální výšce 92 cm jej můžete využít na terase, balkoně nebo zahradě. Vysoký výkon 2200W - na dobře propečené steaky či jiného potraviny nebudete dlouho čekat ani při setkání s přáteli, kdy se sejde najednou více strávníků. Barbecue gril Tristar BQ 2815 má XL grilovací plochu 46x35 a extra dlouhý kabel 3 metry. Grilovací plotna je vroubkovaná pro charakteristické opečení masa, jedna její čtvrtina je zcela hladká - tu můžete použít na přípravu bramboráků, palačinek, vajec, apod.  Gril je robustní, vyrobený z kvalitních materiálů, jeho váha je 7,5 kg a je vybaven systémem pro stékání přebytečného tuku (do spodní části přístroje)  - grilované potraviny tukem nenasáknou, jsou křupavé.  Gril je snímatelný z podstavce, v případě nepřízně počasí jej lze použít i jako stolní v altánu či v domácnosti. Na podstavci je umístěn držák na dochucovadla nebo kuchyňské náčiní. Praktické víko je nejen dekorativní, ale v případě použití venku slouží i jako štít proti větru a nechtěnému ochlazování grilovací plotny, po použití lze gril zavřít, do výrobku se nedostane prach a jiné nečistoty. 

Délka: 50 cm
Šířka : 49 cm
Výkon: 2200 W
Výška: 31 cm
 674721
Sdílet
tristar

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít