Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Tričko s bubnamiM Tričko s bubnamiM
 funkční bubenická souprava na vašem tričku na trička lze hrát jakékoliv rytmus v soupravě jsou funkční 4 bubny s různými zvuky Chcete každého ohromit? Ukažte všem, že skvělý design bubnů na Vašem tričku nejen hezky vypadá, ale ve skutečnosti i funguje. Bubnujte na Vaší hrudi jako doprovod k vašim oblíbeným písničkám nebo předveďte své vlastní bubenické číslo. Zvuk uslyšíte díky nenápadnému vestavěnému reproduktoru, který si připnete za opasek. O tričko se nemusíte bát. Lze jej bezpečně vyprat, stačí jen odpojit reproduktor.
0,0 0
-1
4Home Dárky a hračky Oblečení Tričko s bubnamiM

Tričko s bubnamiM

Tričko s bubnamiM

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • funkční bubenická souprava na vašem tričku
  • na trička lze hrát jakékoliv rytmus
  • v soupravě jsou funkční 4 bubny s různými zvuky

Chcete každého ohromit? Ukažte všem, že skvělý design bubnů na Vašem tričku nejen hezky vypadá, ale ve skutečnosti i funguje. Bubnujte na Vaší hrudi jako doprovod k vašim oblíbeným písničkám nebo předveďte své vlastní bubenické číslo. Zvuk uslyšíte díky nenápadnému vestavěnému reproduktoru, který si připnete za opasek.

O tričko se nemusíte bát. Lze jej bezpečně vyprat, stačí jen odpojit reproduktor.

 500811K1
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít