Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Tričko GraffitiM Tričko GraffitiM
 na panelu svítí nápis, který na něj nakreslíte nápis lze kdykoliv smazat a přepsat jiným dvě barvy fixů desítka různých variací zobrazení (blikání, stmívání, postupné rozsvěcení atd.) lze ručně vyprat panel je přišitý k tričku a neomezuje v pohybu napájení 2x AAA baterie Jednoduše napište Váš nápis na luminační panel tohoto trička a on bude svítit a blikat. Rozjeďte to třeba na diskotéce nebo jej noste v práci s aktuálním úkolem, na kterém právě pracujete. Vaší kreativitě se meze nekladou. Tričko lze ručně vyprat a během nošení nijak neomezuje v pohybu. K tričku dostanete také zdarma dvěrůznobarevné fixy, takže můžete malovat dvoubarevně. Neklaďte meze své představivosti a vyražte s vlastním nápisem do společnosti! Velikost:M, L, XL.
0,0 0
-1

Tričko GraffitiM

Tričko GraffitiM

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • na panelu svítí nápis, který na něj nakreslíte
  • nápis lze kdykoliv smazat a přepsat jiným
  • dvě barvy fixů
  • desítka různých variací zobrazení (blikání, stmívání, postupné rozsvěcení atd.)
  • lze ručně vyprat
  • panel je přišitý k tričku a neomezuje v pohybu
  • napájení 2x AAA baterie

Jednoduše napište Váš nápis na luminační panel tohoto trička a on bude svítit a blikat. Rozjeďte to třeba na diskotéce nebo jej noste v práci s aktuálním úkolem, na kterém právě pracujete. Vaší kreativitě se meze nekladou. Tričko lze ručně vyprat a během nošení nijak neomezuje v pohybu. K tričku dostanete také zdarma dvě různobarevné fixy, takže můžete malovat dvoubarevně. Neklaďte meze své představivosti a vyražte s vlastním nápisem do společnosti!

Velikost:M, L, XL.


 500821K1
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít