Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 427 cm Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 427 cm
Trampolína OmniJump s ochrannou sítí o průměru 427 cm je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 42 mm a tloušťce stěny 1,5 mm. Šest noh ve tvaru "W" s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytuje vysokou stabilitu.  Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 380 cm je připevněna 96 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 165x3 mm, 40N. Výška odrazové plochy od země je 86 cm. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Ochranná síť má výšku 180 cm a drží ji 6 sloupů s průměrem 28 mm a síle stěny 1,3 mm. Sloupy pro síť jsou připevněny pomocí šroubů, podložek a matic. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou.Tento model má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony. Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření.   Obsah balení: skruž 6 nohou tvaru W sloupy bezpečnostní síť klíč křížový šroubovák montážní materiálCertifikace: CE / TÜV / GS EN-71.
0,0 0
6299
4Home Zahrada a hobby Zábava na zahradě Trampolíny Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 427 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 427 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 427 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTrampolína OmniJump s ochrannou sítí o průměru 427 cm je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 42 mm a tloušťce stěny 1,5 mm. Šest noh ve tvaru "W" s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytuje vysokou stabilitu.  Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 380 cm je připevněna 96 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 165x3 mm, 40N. Výška odrazové plochy od země je 86 cm. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Ochranná síť má výšku 180 cm a drží ji 6 sloupů s průměrem 28 mm a síle stěny 1,3 mm. Sloupy pro síť jsou připevněny pomocí šroubů, podložek a matic. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou.Tento model má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony.
 
Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření.  
 
Obsah balení:
skruž
6 nohou tvaru W
sloupy
bezpečnostní síť
klíč
křížový šroubovák
montážní materiál
 
Certifikace: CE / TÜV / GS EN-71.

Barva: modrá
Nosnost: 140 kg
Průměr: 427 cm
Výška: 266 cm
 675527
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít