Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 213 cm Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 213 cm
Trampolína OmniJump s ochrannou sítí o průměru 213 cm je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm. Tři nohy ve tvaru "W" s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytují vysokou stabilitu. Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 171 cm je připevněna 42 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 140x3 mm. Výška odrazové plochy od země je 51 cm. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Ochranná síť má výšku 165 cm a drží ji 6 sloupů s průměrem 28 mm a síle stěny 1,3 mm. Sloupy pro síť jsou připevněny pomocí šroubů, podložek a matic. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou. Tento model má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony. Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření.Obsah balení: skruž3 nohy tvaru W sloupy bezpečnostní síť klíč křížový šroubovák montážní materiálCertifikace: CE / TÜV / GS EN-71.
0,0 0
2789
4Home Zahrada a hobby Zábava na zahradě Trampolíny Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 213 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 213 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 213 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTrampolína OmniJump s ochrannou sítí o průměru 213 cm je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm. Tři nohy ve tvaru "W" s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytují vysokou stabilitu. Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 171 cm je připevněna 42 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 140x3 mm. Výška odrazové plochy od země je 51 cm. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Ochranná síť má výšku 165 cm a drží ji 6 sloupů s průměrem 28 mm a síle stěny 1,3 mm. Sloupy pro síť jsou připevněny pomocí šroubů, podložek a matic. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou. Tento model má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony.
 
Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření.
 
Obsah balení:
skruž
3 nohy tvaru W
sloupy
bezpečnostní síť
klíč
křížový šroubovák
montážní materiál
 
Certifikace: CE / TÜV / GS EN-71.

Barva: modrá
Nosnost: 140 kg
Průměr: 213 cm
Výška: 216 cm
 675526
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít