Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Trampolína G.M.S. s ochrannou sítí 244 cm modrá Trampolína G.M.S. s ochrannou sítí 244 cm modrá
Trampolína G.M.S. modrá s ochrannou sítí o průměru 244 cm je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm. Tři nohy ve tvaru "W" s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytují vysokou stabilitu a umožňují zatížení 100 kg. Testované zatížení u této trampolíny však je až 140 kg!! Trampolína je vyrobena z velmi odolného materiálu mnohokrát testovaného. Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 202 cm je připevněna 48 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 135x3 mm, 28N. Výška odrazové plochy od země je 50 cm. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Kryt pružin je v modré barvě z materiálu 310gsm PVC + 14 mm EPE pěna + 130gsm PE. Ochranná síť má výšku 165 cm a drží ji 6 sloupů s průměrem 28 mm a síle stěny 1,3 mm. Sloupy pro síť jsou připevněny sponami, šrouby a maticemi. Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření. Sloupy mají dosah až na zem, síť má tak větší pevnost než u kratších provedení sloupů. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou. Trampolína s ochrannou sítí G.M.S. modrá má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony. Baleno v 1 kartonu, váha 39 kg. Rozměr kartonu: 130x49x24 cm. Obsah balení: skruž, 3 nohy tvaru W, sloupy, bezpečnostní síť, klíč, křížový šroubovák, montážní materiál. Jedná se o sportovní potřebu. Certifikace: CE / TÜV / GS EN-71.Celková výška trampolíny je 216 cm. Obrázek je pouze ilustrační!
0,0 0
3199
4Home Zahrada a hobby Zábava na zahradě Trampolíny Trampolína G.M.S. s ochrannou sítí 244 cm modrá

Trampolína G.M.S. s ochrannou sítí 244 cm modrá

Trampolína G.M.S. s ochrannou sítí 244 cm modrá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTrampolína G.M.S. modrá s ochrannou sítí o průměru 244 cm je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm. Tři nohy ve tvaru "W" s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytují vysokou stabilitu a umožňují zatížení 100 kg. Testované zatížení u této trampolíny však je až 140 kg!! Trampolína je vyrobena z velmi odolného materiálu mnohokrát testovaného. Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 202 cm je připevněna 48 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 135x3 mm, 28N. Výška odrazové plochy od země je 50 cm. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Kryt pružin je v modré barvě z materiálu 310gsm PVC + 14 mm EPE pěna + 130gsm PE. Ochranná síť má výšku 165 cm a drží ji 6 sloupů s průměrem 28 mm a síle stěny 1,3 mm. Sloupy pro síť jsou připevněny sponami, šrouby a maticemi.
 
Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření. Sloupy mají dosah až na zem, síť má tak větší pevnost než u kratších provedení sloupů. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou. Trampolína s ochrannou sítí G.M.S. modrá má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony. Baleno v 1 kartonu, váha 39 kg. Rozměr kartonu: 130x49x24 cm.
 
Obsah balení: skruž, 3 nohy tvaru W, sloupy, bezpečnostní síť, klíč, křížový šroubovák, montážní materiál. Jedná se o sportovní potřebu. Certifikace: CE / TÜV / GS EN-71.
 
Celková výška trampolíny je 216 cm. Obrázek je pouze ilustrační!
 

Barva: modrá
Nosnost: 140 kg
Průměr: 244 cm
Výška: 216 cm
 675842
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít