Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Tlakové hrnce Tlakové hrnce
 Tlakové hrnce DUO 4+7 l - souprava dvou hrnců s jednou společnou poklicí je vyrobena z nerezové oceli. Obě nádoby mají sendvičové dno, díky kterému budete pokrm připravovat kratší dobu a značně tak ušetříte energii.Navíc při vaření můžete použít jen minimální množství tuku a připravit tak jídlo zcela dietní. Na poklici jsou dva bezpečnostní ventily. Hrnce jsou vhodné pro všechny typy tepelných zdrojů včetně indukčních vařičů. Je nutné plnit vždy nádoby pouze do označené výšky hladiny MAX.
0,0 0
999

Tlakové hrnce

Tlakové hrnce

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTlakové hrnce DUO 4+7 l - souprava dvou hrnců s jednou společnou poklicí je vyrobena z nerezové oceli. Obě nádoby mají sendvičové dno, díky kterému budete pokrm připravovat kratší dobu a značně tak ušetříte energii.

Navíc při vaření můžete použít jen minimální množství tuku a připravit tak jídlo zcela dietní. Na poklici jsou dva bezpečnostní ventily. Hrnce jsou vhodné pro všechny typy tepelných zdrojů včetně indukčních vařičů. Je nutné plnit vždy nádoby pouze do označené výšky hladiny MAX.

 111661
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít