Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Svítilna čelová Tesla ZOOM 140l, celokovová Svítilna čelová Tesla ZOOM 140l, celokovová
Mimořádně výkonná celokovová čelovka osazená 3W Cree LED se svítivostí 140 lm, 3 režimy - 100%, 50%, blikání, naklápěcí v rozsahu 180 st, vybavena zoomovacím reflektorem s nastavitelnou velikostí kužele světla, deštivzdorná, popruh je nastavitelný ve velkém rozsahu, součástí je praktické látkové pouzdro díky kterému bude svítilna dlouho jako nová, napájení 1x1,5 V AAPodrobnější popis: Svítilna čelová LED TESLA zoom 140L, celokovová, 3W CreeTesla zoom 140l má mnoho zajímavých parametrů!Zvýšená odolnost:Čelovka Tesla Zoom 140L má celokovové tělo robustní konstrukce se zvýšenou odolností proti vlhkosti, prachu, nárazům a vibracím.Reflektor se zoomem:Jinak řečeno s nastavením rozptylu světla posunem čočky. Kužel světla lze koncentrovat na malou plochu a získat tak intenzivní bodové světlo. Opačná krajní poloha nastavení umožní osvětlení větší plochy, což usnadní orientaci v prostoru.Vysoký výkon:Osazena vysoce svítivou 3W LED renomované značky Cree. Dosahuje maximální svítivosti 140 lumenů a posvítíte si s ní na vzdálenost až 140 m. Pokud v dané situaci postačí méně intenzivní světlo, můžete lehkým tlakem na vypínač přepnout do režimu 50% výkonu. Dalším krokem režimu světla je blikání, které se hodí v případě, že chcete být lépe viděni pro větší bezpečnost.Praktické detaily:Pásek svítilny jsme nechali ve výrobě prodloužit a protože lze i zkrátit sedne opravdu každému. Malým dětem nebude padat a pohodlnou polohu, aby pásek neškrtil, najde i každý dospělý.Úhel svícení lze nastavit do libovolné polohy v rozsahu 180 st. a nejste tak omezeni rozsahem a krokovým nastavením, jak bývá zvykem u jiných čelovek.Svítilnu lze rychle jednoduchým pohybem s pásku sejmout a můžete jí použít jako miniaturní, ale výkonnou ruční svítilnu, která se vejde do každé kapsy.Součástí dodávky je také pouzdro. Lze jej nosit na pásku. Ochrání Vaší svítilnu před nečistotami a zabrání drobným škodám, pokud jí budete v batohu přepravovat s jinými předměty.Tesla Zoom 140L je Napájena jen jedinou tužkovou baterií. Což může být praktické, pokud rychle sháníte náhradní. Rozhodně najdete pravděpodobněji jednu nabitou AA baterii než-li dvě :)
4,5 1
199
4Home Zahrada a hobby Kempování a cestování Svítilny, čelovky a lampy Svítilna čelová Tesla ZOOM 140l, celokovová

Svítilna čelová Tesla ZOOM 140l, celokovová

Svítilna čelová Tesla ZOOM 140l, celokovová

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMimořádně výkonná celokovová čelovka osazená 3W Cree LED se svítivostí 140 lm, 3 režimy - 100%, 50%, blikání, naklápěcí v rozsahu 180 st, vybavena zoomovacím reflektorem s nastavitelnou velikostí kužele světla, deštivzdorná, popruh je nastavitelný ve velkém rozsahu, součástí je praktické látkové pouzdro díky kterému bude svítilna dlouho jako nová, napájení 1x1,5 V AA
 
Podrobnější popis: Svítilna čelová LED TESLA zoom 140L, celokovová, 3W Cree
 
Tesla zoom 140l má mnoho zajímavých parametrů!
 
Zvýšená odolnost:
Čelovka Tesla Zoom 140L má celokovové tělo robustní konstrukce se zvýšenou odolností proti vlhkosti, prachu, nárazům a vibracím.
 
Reflektor se zoomem:
Jinak řečeno s nastavením rozptylu světla posunem čočky. Kužel světla lze koncentrovat na malou plochu a získat tak intenzivní bodové světlo. Opačná krajní poloha nastavení umožní osvětlení větší plochy, což usnadní orientaci v prostoru.
 
Vysoký výkon:
Osazena vysoce svítivou 3W LED renomované značky Cree. Dosahuje maximální svítivosti 140 lumenů a posvítíte si s ní na vzdálenost až 140 m. Pokud v dané situaci postačí méně intenzivní světlo, můžete lehkým tlakem na vypínač přepnout do režimu 50% výkonu. Dalším krokem režimu světla je blikání, které se hodí v případě, že chcete být lépe viděni pro větší bezpečnost.
 
Praktické detaily:
Pásek svítilny jsme nechali ve výrobě prodloužit a protože lze i zkrátit sedne opravdu každému. Malým dětem nebude padat a pohodlnou polohu, aby pásek neškrtil, najde i každý dospělý.
Úhel svícení lze nastavit do libovolné polohy v rozsahu 180 st. a nejste tak omezeni rozsahem a krokovým nastavením, jak bývá zvykem u jiných čelovek.
Svítilnu lze rychle jednoduchým pohybem s pásku sejmout a můžete jí použít jako miniaturní, ale výkonnou ruční svítilnu, která se vejde do každé kapsy.
Součástí dodávky je také pouzdro. Lze jej nosit na pásku. Ochrání Vaší svítilnu před nečistotami a zabrání drobným škodám, pokud jí budete v batohu přepravovat s jinými předměty.
Tesla Zoom 140L je Napájena jen jedinou tužkovou baterií. Což může být praktické, pokud rychle sháníte náhradní. Rozhodně najdete pravděpodobněji jednu nabitou AA baterii než-li dvě :)

 674881
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít