Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Concept SO-1050 sušička ovoce a bylinek s jogurtovačem Concept SO-1050 sušička ovoce a bylinek s jogurtovačem
 Sušička ovoce s jogurtovačem SO 1050 Concept. Uskladněte si nasušené dobroty na zimu! Sušička ovoce, zeleniny a bylin s jogurtovačem Concept SO1050 je maximálně vybavený model spojující funkci dvou přístrojů v jeden. Pomocí sušičky si můžete na zimu nachystat sušenou zeleninu a houby do polévky i chutné zdravé křížaly z jablek, švestek nebo hrušek. Ze sušených pomerančů a mandarinek vytvoříte krásné dekorace nejen na Vánoce. Ochutnejte domácí bylinkový čaj z vlastnoručně nasbírané a usušené máty, lipového květu nebo bezinek... Model SO1050 je vybaven nástavbou pro přípravu domácího jogurtu s 12 sklenkami o objemu 100 ml. Doma si tak snadno připravíte domácí jogurt s naprosto jasným složením bez konzervantů a veškeré chemie. Výrobou vlastného jogurtu, tak ušetříte nejen peněženku, ale i životní prostředí, kterému odlehčíte od další záplavy odpadu ve formě plastových kelímků. Sušička SO1050 je vybavena dvěmi speciálními platy pro sušení bylin. Těmito platy se jednoduše vykládají vnitřní síta, a je tak možno sušit všechny druhy drobných bylin. Sušicí síta i pláty je možné mýt v myčce nádobí.
0,0 0
2499
4Home Domácí spotřebiče Sušičky ovoce Concept SO-1050 sušička ovoce a bylinek s jogurtovačem

Concept SO-1050 sušička ovoce a bylinek s jogurtovačem

Doprava zdarma

Concept SO-1050 sušička ovoce a bylinek s jogurtovačem

Dostupnost: Vyprodáno

Popis 

Sušička ovoce s jogurtovačem SO 1050 Concept. Uskladněte si nasušené dobroty na zimu! Sušička ovoce, zeleniny a bylin s jogurtovačem Concept SO1050 je maximálně vybavený model spojující funkci dvou přístrojů v jeden.

Pomocí sušičky si můžete na zimu nachystat sušenou zeleninu a houby do polévky i chutné zdravé křížaly z jablek, švestek nebo hrušek. Ze sušených pomerančů a mandarinek vytvoříte krásné dekorace nejen na Vánoce. Ochutnejte domácí bylinkový čaj z vlastnoručně nasbírané a usušené máty, lipového květu nebo bezinek... Model SO1050 je vybaven nástavbou pro přípravu domácího jogurtu s 12 sklenkami o objemu 100 ml. Doma si tak snadno připravíte domácí jogurt s naprosto jasným složením bez konzervantů a veškeré chemie. Výrobou vlastného jogurtu, tak ušetříte nejen peněženku, ale i životní prostředí, kterému odlehčíte od další záplavy odpadu ve formě plastových kelímků. Sušička SO1050 je vybavena dvěmi speciálními platy pro sušení bylin. Těmito platy se jednoduše vykládají vnitřní síta, a je tak možno sušit všechny druhy drobných bylin. Sušicí síta i pláty je možné mýt v myčce nádobí.

Barva: bílá
Hmotnost: 5,5 kg
Počet pater: 7 ks
Počet programů: 8
Příkon: 245 W
 102755
Sdílet
concept

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít