Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sušák zahradní Blome Idea, 60 m Sušák zahradní Blome Idea, 60 m
 ekonomický venkovní sušák snadné rozložení a složení pomocí držákové západky nastavitelná výška sušáku Zahradní sušák na prádlo Idea 60 m Testrite je ekonomický venkovní sušák s celkovou délkou UV odolných šňůr 60 m. Tento rozměr zajišťuje dostatečnou plochu až pro 6 praček prádla. Kvalitní konstrukční materiály jsou vysoce odolné vůči korozi a vlivům počasí. Jednou z mnoha výhod sušáku, je snadné rozložení a složení pomocí držákové západky. Další velkou předností je nastavitelná výška sušáku. UV odolné šnůry umožňují snadné čištění (zamezují následnému špinění prádla).Obsah balení: sušák, šňůry k sušáku, vlastní držák k zapuštění do betonu nebo flexibilnímu zašroubování do země (samořezný držák). Rozměry ve složeném stavu: 188x12x12 cmRozměry v rozloženém stavu: 173x216 cm Tento produkt je z důvodu rozměrů možné doručovat pouze prostřednictvím České pošty. Pokud zvolíte jiného dopravce, bude doprava přizpůsobena těmto požadavkům.
0,0 0
1799
4Home Úklid Praní a sušení Sušáky na prádlo Sušák zahradní Blome Idea, 60 m

Sušák zahradní Blome Idea, 60 m

Výprodej Doprava zdarma

Sušák zahradní Blome Idea, 60 m

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • ekonomický venkovní sušák
  • snadné rozložení a složení pomocí držákové západky
  • nastavitelná výška sušáku

Zahradní sušák na prádlo Idea 60 m Testrite je ekonomický venkovní sušák s celkovou délkou UV odolných šňůr 60 m. Tento rozměr zajišťuje dostatečnou plochu až pro 6 praček prádla. Kvalitní konstrukční materiály jsou vysoce odolné vůči korozi a vlivům počasí. Jednou z mnoha výhod sušáku, je snadné rozložení a složení pomocí držákové západky. Další velkou předností je nastavitelná výška sušáku. UV odolné šnůry umožňují snadné čištění (zamezují následnému špinění prádla).
Obsah balení: sušák, šňůry k sušáku, vlastní držák k zapuštění do betonu nebo flexibilnímu zašroubování do země (samořezný držák).

 

Rozměry ve složeném stavu: 188x12x12 cm
Rozměry v rozloženém stavu: 173x216 cm

 

Tento produkt je z důvodu rozměrů možné doručovat pouze prostřednictvím České pošty. Pokud zvolíte jiného dopravce, bude doprava přizpůsobena těmto požadavkům.


 214675
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít