Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Superhrdinská lžička pro děti Superhrdinská lžička pro děti
 lžička vyrobena z nerezové oceli, hrdina ze zdravotně nezávadného plastu dárkové balení I méně zdatného jedlíka upoutá tato superhrdinská lžička. V okamžiku se i zeleninová polévka promění v pokrm, který je třeba zdolat. Superhrdinská lžička SOUPER!™ nastartuje nový systém ve stravování Vašeho dítěte. Už žádná nuda, jen kopec zábavy a prázdný talíř na konci dobrodružné výpravy. Je vyrobena z kvalitní oceli a zdravotně nezávadného plastu. A ještě jedna perlička na závěr. Ruce a nohy jsou pohyblivé. Hrdinská lžička tak může svému majiteli i utéct, pokud nebude správně využita.
0,0 0
349
4Home Kuchyně a jídelna Pomůcky do kuchyně Superhrdinská lžička pro děti

Superhrdinská lžička pro děti

Superhrdinská lžička pro děti

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • lžička vyrobena z nerezové oceli, hrdina ze zdravotně nezávadného plastu
  • dárkové balení

I méně zdatného jedlíka upoutá tato superhrdinská lžička. V okamžiku se i zeleninová polévka promění v pokrm, který je třeba zdolat. Superhrdinská lžička SOUPER!™ nastartuje nový systém ve stravování Vašeho dítěte. Už žádná nuda, jen kopec zábavy a prázdný talíř na konci dobrodružné výpravy. Je vyrobena z kvalitní oceli a zdravotně nezávadného plastu. A ještě jedna perlička na závěr. Ruce a nohy jsou pohyblivé. Hrdinská lžička tak může svému majiteli i utéct, pokud nebude správně využita.

 500718
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít