Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
SolarBot 6v1 - modrý SolarBot 6v1 - modrý
 sada pro sestavení solárních hraček každou hračku sestavíte velice rychle a je snadno rozložitelná na sestavení nepotřebujete žádné lepidlo ani šroubovák z sady lze sestavit: Letadlo, mlýn, vznášedlo, loď, robot, vozítko výborná rodinná zábava pro rodiče i děti Sluneční záření je nepochybně nejoblíbenější zdroj obnovitelné energie. Poslední dobou se všude zakládají malé i větší solární elektrárny a všichni o ní mluví. Poznejte i vy, jak jednoduché je získání elektřiny pro provoz jednoduchých strojů pomocí solárních panelů a sestavte si vlastní solární hračku. Na výběr máte z šesti modelů. Každý se dá jednoduše složit během chvilky a nepotřebujete k tomu žádné lepidlo ani šroubovák. Na solárních hračkách skvěle vysvětlíte svým dětem, jak fungují, a ještě se s nimi pobavíte. Každý týden můžete mít doma jinou solární hračku.
0,0 0
169

SolarBot 6v1 - modrý

SolarBot 6v1 - modrý

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • sada pro sestavení solárních hraček
  • každou hračku sestavíte velice rychle a je snadno rozložitelná
  • na sestavení nepotřebujete žádné lepidlo ani šroubovák
  • z sady lze sestavit: Letadlo, mlýn, vznášedlo, loď, robot, vozítko
  • výborná rodinná zábava pro rodiče i děti

Sluneční záření je nepochybně nejoblíbenější zdroj obnovitelné energie. Poslední dobou se všude zakládají malé i větší solární elektrárny a všichni o ní mluví. Poznejte i vy, jak jednoduché je získání elektřiny pro provoz jednoduchých strojů pomocí solárních panelů a sestavte si vlastní solární hračku. Na výběr máte z šesti modelů. Každý se dá jednoduše složit během chvilky a nepotřebujete k tomu žádné lepidlo ani šroubovák. Na solárních hračkách skvěle vysvětlíte svým dětem, jak fungují, a ještě se s nimi pobavíte. Každý týden můžete mít doma jinou solární hračku.

Doporučený věk od: 10 let
Materiál: plast
 601504
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít