Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sklenice Bettina na bílé víno a vodu 470 ml, sada 2 ks Sklenice Bettina na bílé víno a vodu 470 ml, sada 2 ks
Sklenice Bettina na bílé víno a vodu 470 ml je jedním z mnoha výrobků, navrženým architektem techniky budoucnosti - Janem Kaplickým. Jedná se o projekt s nejdelším vývojem v historii značky Alessi. Nádobí přicházející z bezprecedentní asymetrické křivky. Tvar této kolekce skvěle doplní každý stůl.Jan Kaplický je světově uznávaný architekt, který se svojí architektonickou kanceláří Future Systems vytvořili pro značku Alessi kolekci pro stolování Bettina.
0,0 0
1019
4Home Kuchyně a jídelna Sklenice a džbány Sklenice Bettina na bílé víno a vodu 470 ml, sada 2 ks

Sklenice Bettina na bílé víno a vodu 470 ml, sada 2 ks

Doprava zdarma

Sklenice Bettina na bílé víno a vodu 470 ml, sada 2 ks

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSklenice Bettina na bílé víno a vodu 470 ml je jedním z mnoha výrobků, navrženým architektem techniky budoucnosti - Janem Kaplickým. Jedná se o projekt s nejdelším vývojem v historii značky Alessi. Nádobí přicházející z bezprecedentní asymetrické křivky. Tvar této kolekce skvěle doplní každý stůl.
 
Jan Kaplický je světově uznávaný architekt, který se svojí architektonickou kanceláří Future Systems vytvořili pro značku Alessi kolekci pro stolování Bettina.

Barva: transparentní
Materiál: sklo
Objem: 470 ml
Průměr: 9,7 cm
 102543
Sdílet
alessi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít