Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Silit Cotta CeraPan grilovací pánev 28 cm Silit Cotta CeraPan grilovací pánev 28 cm
Grilovací pánev Cotta se pyšní elegantním designem zaoblených tvarů. Vysoce lesklý vnější povrch navozuje pocit luxusu a pohodlí. Tělo pánve je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli a společně se speciálním dnem Silitherm® určeným pro všechny zdroje tepla zajišťuje vynikající tepelnou vodivost. Umožňuje tak udržení správné teploty, čímž zaručuje optimální výsledky smažení, vaření či dušení. Tělo pánve získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas. Pánev s nepřilnavým povrchem CeraPan® může být rozpálena až do 400 °C. Tato extrémně vysoká tepelná odolnost pánve zajišťuje maximální zabezpečení proti poškození z přehřátí. Zároveň se nemusíte obávat výparů při jejím zahřátí nad 250 °C, je totiž vyrobena bez PTFE.Díky vroubkování a tvrdé nepřilnavé vrstvě CeraPan® je pánev nanejvýše vhodná pro úpravu jídel s minimálním množstvím tuku. Extrémní nepřilnavost využijete při grilování choulostivé zeleniny nebo masa. Jídlo se nepřichytává, klouže po hladkém povrchu bez použití kuchyňského náčiní. Díky tomuto hladkému povrchu se také velmi snadno čistí. Postačí k tomu houbička, běžný mycí prostředek a teplá voda. Grilovací pánev Cotta je opatřena izolační rukojetí z lité nerezové oceli, která se při běžném použití nezahřívá. Můžete ji také používat pro zapékání v troubě. K čištění pánve nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče ani abrazivní čisticí prostředky.
0,0 0
1599
4Home Kuchyně a jídelna Pánve Grilovací pánve Silit Cotta CeraPan grilovací pánev 28 cm

Silit Cotta CeraPan grilovací pánev 28 cm

Doprava zdarma

Silit Cotta CeraPan grilovací pánev 28 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisGrilovací pánev Cotta se pyšní elegantním designem zaoblených tvarů. Vysoce lesklý vnější povrch navozuje pocit luxusu a pohodlí. Tělo pánve je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli a společně se speciálním dnem Silitherm® určeným pro všechny zdroje tepla zajišťuje vynikající tepelnou vodivost. Umožňuje tak udržení správné teploty, čímž zaručuje optimální výsledky smažení, vaření či dušení.
 
Tělo pánve získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas. Pánev s nepřilnavým povrchem CeraPan® může být rozpálena až do 400 °C. Tato extrémně vysoká tepelná odolnost pánve zajišťuje maximální zabezpečení proti poškození z přehřátí. Zároveň se nemusíte obávat výparů při jejím zahřátí nad 250 °C, je totiž vyrobena bez PTFE.
 
 
Díky vroubkování a tvrdé nepřilnavé vrstvě CeraPan® je pánev nanejvýše vhodná pro úpravu jídel s minimálním množstvím tuku. Extrémní nepřilnavost využijete při grilování choulostivé zeleniny nebo masa. Jídlo se nepřichytává, klouže po hladkém povrchu bez použití kuchyňského náčiní. Díky tomuto hladkému povrchu se také velmi snadno čistí. Postačí k tomu houbička, běžný mycí prostředek a teplá voda. Grilovací pánev Cotta je opatřena izolační rukojetí z lité nerezové oceli, která se při běžném použití nezahřívá. Můžete ji také používat pro zapékání v troubě. K čištění pánve nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče ani abrazivní čisticí prostředky.
 

Elektrika: ano
Indukce: ano
Materiál: nerez
Myčka: ano
Plyn: ano
Průměr: 28 cm
Sklokeramika: ano
Výška: 5,5 cm
 102013
Sdílet
silit

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít