Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Set filtrácia PS4 plus solárny ohrev Slim 180 Set filtrácia PS4 plus solárny ohrev Slim 180
 výhodný set Nejprodávanější písková filtrace již druhým rokem za sebou. Pískové filtrační zařízení vhodné pro všechny druhy nadzemních bazénů do objemu 20 000 litrů. Je vybaveno předfiltrem hrubých nečistot, nádobou na písek, šesticestným ventilem (proplach, filtrace, čištění, vypnutí, zpětný chod, vypouštění), manometrem. Součástí balení jsou přechodky na hadice o průměru 32/38 mm. Technické parametry: Průtok vody: 4 000 l/ h Do objemu bazénu: 20 000l Příkon: 250 W Hmotnost: 17 kg Vhodné napojení na hadice: O32 nebo O38 mm Obsah filtrační nádoby: 17 kg pískové náplně Společně s filtrací obdržíte v setu solární ohřev Slim 180, který je určen pro nadzemní bazény Tampa, Orlando, Ohio, Hawai apod. Díky solárnímu programu si zdarma prodloužíte koupací sezónu a zvýšíte koupací komfort. Solární panel Slim pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí.Chladná voda z bazénu je pomocí filtračního systému vháněna do solárního panelu. Zvýší teplotu vody až o 6 stupňů během sezóny oproti bazénům bez ohřevu. Technické parametry: Do objemu bazénu: 7cbm Rozměry š x h x v: 300 x 5 x 60 cm Vhodné napojení na hadice: O32 nebo O38 mm Hmotnost balení: 5 kg
0,0 0
4590

Set filtrácia PS4 plus solárny ohrev Slim 180

Doprava zdarma

Set filtrácia PS4 plus solárny ohrev Slim 180

Dostupnost: Vyprodáno

Popis • výhodný set

Nejprodávanější písková filtrace již druhým rokem za sebou. Pískové filtrační zařízení vhodné pro všechny druhy nadzemních bazénů do objemu 20 000 litrů. Je vybaveno předfiltrem hrubých nečistot, nádobou na písek, šesticestným ventilem (proplach, filtrace, čištění, vypnutí, zpětný chod, vypouštění), manometrem. Součástí balení jsou přechodky na hadice o průměru 32/38 mm.

Technické parametry:

 • Průtok vody: 4 000 l/ h
 • Do objemu bazénu: 20 000l
 • Příkon: 250 W
 • Hmotnost: 17 kg
 • Vhodné napojení na hadice: O32 nebo O38 mm
 • Obsah filtrační nádoby: 17 kg pískové náplně


Společně s filtrací obdržíte v setu solární ohřev Slim 180, který je určen pro nadzemní bazény Tampa, Orlando, Ohio, Hawai apod. Díky solárnímu programu si zdarma prodloužíte koupací sezónu a zvýšíte koupací komfort. Solární panel Slim pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí.
Chladná voda z bazénu je pomocí filtračního systému vháněna do solárního panelu. Zvýší teplotu vody až o 6 stupňů během sezóny oproti bazénům bez ohřevu.

Technické parametry:

 • Do objemu bazénu: 7cbm
 • Rozměry š x h x v: 300 x 5 x 60 cm
 • Vhodné napojení na hadice: O32 nebo O38 mm
 • Hmotnost balení: 5 kg

 

 603848K1
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít