Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, bílý Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, bílý
Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm je jedním z mnoha výrobků, navrženým architektem techniky budoucnosti – Janem Kaplickým. Jedná se o projekt s nejdelším vývojem v historii Alessi. Nádobí přicházející z bezprecedentní asymetrické křivky. Tvar této kolekce skvěle doplní každý stůl.Jan Kaplický je světově uznávaný architekt, který se svojí architektonickou kanceláří Future Systems vytvořili pro Alessi kolekci pro stolování Bettina.
0,0 0
1199
4Home Kuchyně a jídelna Servírování Tácy a podnosy Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, bílý

Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, bílý

Doprava zdarma

Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, bílý

Dostupnost: Vyprodáno

PopisServírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm je jedním z mnoha výrobků, navrženým architektem techniky budoucnosti – Janem Kaplickým. Jedná se o projekt s nejdelším vývojem v historii Alessi. Nádobí přicházející z bezprecedentní asymetrické křivky. Tvar této kolekce skvěle doplní každý stůl.
 
Jan Kaplický je světově uznávaný architekt, který se svojí architektonickou kanceláří Future Systems vytvořili pro Alessi kolekci pro stolování Bettina.

Barva: bílá
Délka: 39,6 cm
Materiál: porcelán
Šířka : 26 cm
 102534
Sdílet
alessi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít