Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá
Tento luxusní květináč Lechuza Balconera Cottage 80 je samozavlažovací truhlík vhodný pro každou domácnost do oken, balkónů nebo teras s velice snadným udržováním květin v dobré formě, i když jste déle na cestách. Balení obsahuje měrku na vodu, samozavlažovací set a samotný obal květináče. Krásný design proplétaného proutí. Truhlíky jsou vyrobené z probarveného plastu a tak odolávají viditelnému poškrábání či extrémním podmínkám na sluníčku. Úspěch Lechuzy spočívá v účinném systému zavlažování. Je jedno, zda jste několik dní pryč nebo přes den prostě nemáte čas na náročnou péči o rostliny; Lechuza zastane vše za vás. S Lechuzou jsou vaše rostliny zabezpečeny na 2 - 12 týdnů (podle velikosti zásobníku) a to zásobou vody i výživných látek, které potřebují k ideálnímu růstu. Co odlišuje Lechuzu od ostatních květináčů? Odolnost proti nárazu: stabilní umělá hmota nepraskne ani tehdy, když se květináč převrhne. Odolnost vůči UV záření: ušlechtilý keramický a kovově efektní lesk je neměnný po mnoho let. Mrazuvzdornost: i když je sníh a silný mráz - Lechuza květináče odolávají každému počasí. Vysoká jakost: všechny květináče Lechuza jsou vyrobeny v Německu. Je využíváno zkušeností firmy Playmobil, která je známá jako celosvětově úspěšný výrobce hraček již po desítky let díky svému know-how při zpracování umělé hmoty. Systém pěstování - promyšlený do detailu. Květináče Lechuza nejsou jen ozdobnými obaly, neboť rostliny se sázejí přímo do pěstebního květináče. Nepotřebujete také žádné podmisky, neboť díky spodnímu zavlažování Lechuza pracuje vodní koloběh u rostliny jako ve volné přírodě; převlhčení je vyloučeno, známé chyby v zálivce a hnojení se tak stávají minulostí. Vše je promyšleno - počítáme i s deštěm. Květináče Lechuza jsou díky spodnímu zavlažování použitelné i venku. Přebytečná dešťová voda odtéká pryč - zásobník vody zůstává plný a obstarává vaši rostlinu.
4,5 1
1199
4Home Bytové doplňky a dekorace Květináče Plastové květináče Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá

Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá

Doprava zdarma

Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTento luxusní květináč Lechuza Balconera Cottage 80 je samozavlažovací truhlík vhodný pro každou domácnost do oken, balkónů nebo teras s velice snadným udržováním květin v dobré formě, i když jste déle na cestách. Balení obsahuje měrku na vodu, samozavlažovací set a samotný obal květináče. Krásný design proplétaného proutí. Truhlíky jsou vyrobené z probarveného plastu a tak odolávají viditelnému poškrábání či extrémním podmínkám na sluníčku. Úspěch Lechuzy spočívá v účinném systému zavlažování. Je jedno, zda jste několik dní pryč nebo přes den prostě nemáte čas na náročnou péči o rostliny; Lechuza zastane vše za vás. S Lechuzou jsou vaše rostliny zabezpečeny na 2 - 12 týdnů (podle velikosti zásobníku) a to zásobou vody i výživných látek, které potřebují k ideálnímu růstu.

 

Co odlišuje Lechuzu od ostatních květináčů?

  • Odolnost proti nárazu: stabilní umělá hmota nepraskne ani tehdy, když se květináč převrhne.
  • Odolnost vůči UV záření: ušlechtilý keramický a kovově efektní lesk je neměnný po mnoho let.
  • Mrazuvzdornost: i když je sníh a silný mráz - Lechuza květináče odolávají každému počasí.
  • Vysoká jakost: všechny květináče Lechuza jsou vyrobeny v Německu. Je využíváno zkušeností firmy Playmobil, která je známá jako celosvětově úspěšný výrobce hraček již po desítky let díky svému know-how při zpracování umělé hmoty.
  • Systém pěstování - promyšlený do detailu.
  • Květináče Lechuza nejsou jen ozdobnými obaly, neboť rostliny se sázejí přímo do pěstebního květináče. Nepotřebujete také žádné podmisky, neboť díky spodnímu zavlažování Lechuza pracuje vodní koloběh u rostliny jako ve volné přírodě; převlhčení je vyloučeno, známé chyby v zálivce a hnojení se tak stávají minulostí.
  • Vše je promyšleno - počítáme i s deštěm. Květináče Lechuza jsou díky spodnímu zavlažování použitelné i venku. Přebytečná dešťová voda odtéká pryč - zásobník vody zůstává plný a obstarává vaši rostlinu.

Barva: šedá
Hloubka: 19 cm
Materiál: plast
Samozavlažování: ano
Šířka : 79 cm
Výška: 19 cm
 604373
Sdílet
lechuza

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít