Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sada příborů Silit Como, 24 dílná Sada příborů Silit Como, 24 dílná
 sada 24 kusů Příbory z nerezové lesklé oceli. Tyto příbory můžete mýt v myčce nádobí. 24 dílná sada příborů obsahuje: 6x polévková lžíce, 6x vidlička, 6x nůž, 6x kávová lžička. Silit je po desetiletí synonymem té nejvyšší kvality nádobí a náčiní v kuchyních. Silit spolupracuje s těmi nejlepšími designéry a díky tomu a také díky obrovskému důrazu na produkci, získává značka Silit s naprostou pravidelností od roku 2001 významné ocenění reddot pro své výrobky.
0,0 0
1199
4Home Kuchyně a jídelna Příbory Sady příborů Sada příborů Silit Como, 24 dílná

Sada příborů Silit Como, 24 dílná

Výprodej Doprava zdarma

Sada příborů Silit Como, 24 dílná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis



  • sada 24 kusů

Příbory z nerezové lesklé oceli. Tyto příbory můžete mýt v myčce nádobí. 24 dílná sada příborů obsahuje: 6x polévková lžíce, 6x vidlička, 6x nůž, 6x kávová lžička. Silit je po desetiletí synonymem té nejvyšší kvality nádobí a náčiní v kuchyních. Silit spolupracuje s těmi nejlepšími designéry a díky tomu a také díky obrovskému důrazu na produkci, získává značka Silit s naprostou pravidelností od roku 2001 významné ocenění reddot pro své výrobky.

 102022
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít