Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Robot kuchyňský RM-3250 HAPPY HOUR Concept Robot kuchyňský RM-3250 HAPPY HOUR Concept
 Multifunkční kuchyňský robot české značky CONCEPT s vysokým výkonem a bohatým příslušenstvím využijete při každodenním přípravě pokrmů. Kromě obvyklých funkcí zvládne i mletí máku a ořechů nebo nastrouhá brambory na bramboráky. Proč se rozhodnout pro kuchyňský robot s makomlýnkem a příkonem 900 W RM-3250bc: 1.SILNÝ MOTOR Výkonný motor o příkonu 900W lze regulovat 2 rychlostmi otáček. Polohu PULSE využijete pro pulsní režim motoru, např. při výrobě ledové tříště. Stisknutím tlačítka TURBO krátkodobě zvýšíte rychlost otáček motoru. 2.BEZPEČNOST A STABILITA Kuchyňský robot má zabudovanou bezpečnostní pojistku. Motor spotřebiče lze zapnout pouze pokud je řádně nasazené příslušenství. Díky přísavným protiskluzovým nožičkám je robot dostatečně stabilní. 3.VELKÁ KAPACITA NÁDOB Hnětací nádoba o XL objemu 3000 ml bude postačující i pro velkou rodinu. V nádobě mixéru můžete mixovat najednou až 1500 ml tekutin. 4.ZVÝŠENÍ ÚČINNOSTI Zlepšení účinnosti při hnětení, sekání a krájení můžete dosáhnout nasazením pomocného plastového nože nad základní nůž. 5.NADSTANDARTNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ 3 strouhací kotouče - jemný, hrubý a kotouč na bramboráky mlýnek na mák, mele i bylinky, kávu, luštěniny, ořechy citrusovač Anti-Drip praktický zobáček zajistí bezpečné přelití šťávy do sklenice hnětací nástavec zpracuje kynuté těsto šlehací nástavec šlehání krémů, šlehačky a vaječných bílků sekací nůž naseká zeleninu,ovoce, maso atd. mixér - mixování koktejlů, polévek, výroba majonézy stěrka + exkluzivní kuchařka 6.DESIGN Vertikální provedení kuchyňského robotu vám ušetří až 35% prostoru na kuchyňské lince. Díky tomu a také elegantní černé barvě můžete mít tohoto praktického pomocníka vždy po ruce. 7.HAPPY HOUR S kuchyňskými spotřebiči Happy Hour v černé barvě můžete doladit kuchyň v jednom barevném tónu. Do této řady dále patří rychlovarná konvice RK-2030, toustovač TE-2030, kuchyňský kráječKP-3530bc a kuchyňská váha VK-5580bc.
5,0 1
3299
4Home Domácí spotřebiče Kuchyňské roboty Robot kuchyňský RM-3250 HAPPY HOUR Concept

Robot kuchyňský RM-3250 HAPPY HOUR Concept

Doprava zdarma

Robot kuchyňský RM-3250 HAPPY HOUR Concept

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMultifunkční kuchyňský robot české značky CONCEPT s vysokým výkonem a bohatým příslušenstvím využijete při každodenním přípravě pokrmů. Kromě obvyklých funkcí zvládne i mletí máku a ořechů nebo nastrouhá brambory na bramboráky.

Proč se rozhodnout pro kuchyňský robot s makomlýnkem a příkonem 900 W RM-3250bc:

1.SILNÝ MOTOR
Výkonný motor o příkonu 900W lze regulovat 2 rychlostmi otáček. Polohu PULSE využijete pro pulsní režim motoru, např. při výrobě ledové tříště. Stisknutím tlačítka TURBO krátkodobě zvýšíte rychlost otáček motoru.

2.BEZPEČNOST A STABILITA
Kuchyňský robot má zabudovanou bezpečnostní pojistku. Motor spotřebiče lze zapnout pouze pokud je řádně nasazené příslušenství. Díky přísavným protiskluzovým nožičkám je robot dostatečně stabilní.

3.VELKÁ KAPACITA NÁDOB
Hnětací nádoba o XL objemu 3000 ml bude postačující i pro velkou rodinu. V nádobě mixéru můžete mixovat najednou až 1500 ml tekutin.

4.ZVÝŠENÍ ÚČINNOSTI
Zlepšení účinnosti při hnětení, sekání a krájení můžete dosáhnout nasazením pomocného plastového nože nad základní nůž.

5.NADSTANDARTNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • 3 strouhací kotouče - jemný, hrubý a kotouč na bramboráky
 • mlýnek na mák, mele i bylinky, kávu, luštěniny, ořechy
 • citrusovač Anti-Drip
 • praktický zobáček zajistí bezpečné přelití šťávy do sklenice
 • hnětací nástavec
 • zpracuje kynuté těsto
 • šlehací nástavec
 • šlehání krémů, šlehačky a vaječných bílků
 • sekací nůž
 • naseká zeleninu,ovoce, maso atd.
 • mixér - mixování koktejlů, polévek, výroba majonézy
 • stěrka + exkluzivní kuchařka

6.DESIGN
Vertikální provedení kuchyňského robotu vám ušetří až 35% prostoru na kuchyňské lince. Díky tomu a také elegantní černé barvě můžete mít tohoto praktického pomocníka vždy po ruce.

7.HAPPY HOUR
S kuchyňskými spotřebiči Happy Hour v černé barvě můžete doladit kuchyň v jednom barevném tónu. Do této řady dále patří rychlovarná konvice RK-2030, toustovač TE-2030, kuchyňský kráječKP-3530bc a kuchyňská váha VK-5580bc.

Barva: černá
Hmotnost: 5,9 kg
Objem: 2 l
Příkon: 900 W
 103367
Sdílet
concept

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít