Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Propiska s kamerou Propiska s kamerou
 1x návod nenápadná možnost jak si kohokoliv nahrát možné použít místo diktafonu interní paměť 4 GB (až 7 hodin záznamu) rozlišení nahraného videa: 640 x 480 jednoduché ovládání v počítači se nemusí nic instalovat rozměry 150 x 15 x 15 mm S naší špionážní propiskou budete schopní si tajně kohokoliv nahrát na video. Koho by také napadlo, že zrovna propiska, kterou nenápadně držíte v rukou, skrývá kamerku, která dokáže nahrát až 7 hodin záznamu. Navíc jí mezi řečí normálně můžete používat ke psaní a nikdo si nemá šanci čehokoliv všimnout. Používat jí ale můžete i jako klasický flash disk, na úložný prostor 4 GB se Vám vede dostatečně velké množství dat. Ovládání kamery je velice jednoduché, stačí stisknout horní tlačítko a už nahráváte. Zvládnete tajně nahrát všechny vaše kamarády?
3,0 1
1399
4Home tmp Propiska s kamerou

Propiska s kamerou

Doprava zdarma

Propiska s kamerou

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • 1x návod
  • nenápadná možnost jak si kohokoliv nahrát
  • možné použít místo diktafonu
  • interní paměť 4 GB (až 7 hodin záznamu)
  • rozlišení nahraného videa: 640 x 480
  • jednoduché ovládání
  • v počítači se nemusí nic instalovat
  • rozměry 150 x 15 x 15 mm

S naší špionážní propiskou budete schopní si tajně kohokoliv nahrát na video. Koho by také napadlo, že zrovna propiska, kterou nenápadně držíte v rukou, skrývá kamerku, která dokáže nahrát až 7 hodin záznamu. Navíc jí mezi řečí normálně můžete používat ke psaní a nikdo si nemá šanci čehokoliv všimnout. Používat jí ale můžete i jako klasický flash disk, na úložný prostor 4 GB se Vám vede dostatečně velké množství dat. Ovládání kamery je velice jednoduché, stačí stisknout horní tlačítko a už nahráváte. Zvládnete tajně nahrát všechny vaše kamarády?

 500768
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít